in

Bağlantı, cadde için yeni fırsatlar sunar

Bağlantı, cadde için yeni fırsatlar sunar

Bağlantı, cadde için yeni fırsatlar sunar

Perakendeciler, eski başarı yollarının eskisi kadar verimli olmadığını görüyorlar. Şişirilmiş kira ve vergi oranları, çevrimiçi perakendecilerin artan rekabetiyle birlikte, cadde mağazalarında baskı yaratıyor. Müşterileriyle alakalı kalabilmek için değişen taleplerini yerine getirmeli ve gelecekteki başarılarını sağlamalıdır.

İngiltere'de son altı ayda yaklaşık 3.000 sokak mağaza kapatması oldu – kayıtların başlamasından bu yana en yüksek rakam. Caddeye bakan zorluklar karmaşık olabilirken, sürdürülebilir büyüme için yeni fırsatlar var.

Yapay zeka (AI) ve artırılmış gerçeklik (AR) gibi mağaza içi teknoloji, en son ses ve görsel yeniliklerle birlikte perakendecilerin müşteri deneyimini geliştirmelerinde kilit araçlardır. Servisi hızlandırabilir ve yeni alışveriş yolları yaratabilirler.

Bazı markalar zaten potansiyelini uyandırdı. Specsavers, 2018 yılında müşterinin yüzünün 3B modelini üretebilen ve yüz şekli, cinsiyet ve yaşa göre gözlük önerebilen bir Frame Frameler aracı başlattı. Müşteriler birkaç saniyede birden fazla stil deneyebilir, bu da müşterilere ilgi çekici ve erişilebilir bir şekilde kişiselleştirilmiş bir hizmet sunar.

Müşteri hizmetleri teknolojisine yatırım yapmak, müşteriler için sonuçları da artırabilir. Örneğin Nottingham, yeni şubelere yatırım yaptı ve müşterilerin talep üzerine, her şubeden talep üzerine özel bir ipotek danışmanıyla konuşmalarını sağlayan yüksek tanımlı video hizmetleri kurdu.

Müşteriler daha önce bir şube içi danışmanla konuşmak için beklemek zorunda kaldıklarında, şimdi en yakın şubelerine girebilir ve nerede olursa olsun bir sonraki danışmanla konuşabilirler. Bu, müşterilerin hayallerindeki eve sahip olmalarına bir adım daha yaklaşmalarını sağlamak için sırada beklemekle daha az zaman harcanması anlamına gelir.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xiaomi Mi 9

İlginç haber; Xiaomi Mi 9 ekranı “overclock” edildi!

Acer Iconia Tab A500: Hindistan'ın ilk Honeycomb tableti