Asus firması, dizüstü ya da tablete dönüşebilen, 360 derece dönüş özellikli en yeni bilgisayarı ile herkesi büyülüyor.

Teknoloji alanında rakiplerden bir tanesi olan Asus’un dizüstü veya tablete dönüşebilen, ayrıca dünyanın ilk 11.6 inç ekranına sahip olan ikisi bir arada bilgisayar, tam 360 derece dönebilen ekranı ve özzaman tasarımı ile her açıdan net görüntü ve zarafet sunmaktadır.

Cihaz içerisinde Windows 10 işletim sistemi in yüklü şekilde bulunmaktadır. Bunun dışında bilgisayar içerisinde çift çekirdeğe sahip olan İntel işlemci yer alıyor. Yeni teknolojiye uygun olaral 360 derece dönebilen ekran – kasa bağlantısına sahip olan bu bağlantı noktası sayesinde, görüş açıları, merkezden uzak bir konumda iken dahi görüntülenebilmektedir. Yüksek kaliteli IPS ekranı, uzaktan gelen görüntülerin soluk görünmemesini ayrıca kontrast renklerin de soluk olmamasını sağlıyor.

A4 kağıdından çok daha küçük bir yer kaplayan 11.6 inçlik ekran özelliği, bu zaman tasarlanmış olan en ince, en kompakt BookFlip ve en hafif olma özelliği ile de dikkat çekiyor. Tasarımında kristal gümüş renkli kasa kullanılması ile de toplum içinde oldukça bu cihaz dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here