in

En iyi 2'si 1 arada dizüstü bilgisayar 2019: ihtiyaçlarınız için en iyi dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarı bulun

En iyi 2'si 1 arada dizüstü bilgisayar 2019: ihtiyaçlarınız için en iyi dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarı bulun

en iyi ikisi bir arada dizüstü bilgisayarlar

En iyi 2'si 1 arada dizüstü bilgisayar hesaplama ortamını sonsuza dek değiştirmekten biraz sorumlu oldu – bahsetmiyorum bile, dizüstü bilgisayarlarımızla etkileşim biçimimiz. Geleneksel dizüstü bilgisayar formu hala standart olmakla birlikte, birçok tablet kullanıcısı bu hibrit dizüstü bilgisayarların nezaketinde her iki dünyanın da en iyisini elde ediyor.

Elbette, hiçbir şey dizüstü bilgisayar modunda uzun ve verimli bir çalışma gününün ardından Plant vs Zombies'i oynamak için bazı Netflix için tablet moduna ya da en iyi 2 dizüstü bilgisayardan birini çadır moduna çevirmekle karşılaştırılamaz.

Daha da iyisi, bu hibrit dizüstü bilgisayarlar, birçok şekil, boyut ve güç seviyelerinde gelen çok modlu biçimlerinden çok daha uzağa gider. Bazıları övünmek geliyor en iyi işlemciler, bazılarını yapma en iyi dizüstü bilgisayarlar şu anda satın almak için uygun. Bazıları gibi bir çıkarılabilir ekran var Yüzey Kitabı 2dizüstü bilgisayar modundayken ekranları tamamen manyetik kuvvetle yerinde kalıyordu. Birçoğu genellikle prob ucu uyumluluğuna sahiptir – cihazla birlikte verilen bir prob ucu bulmak artık çok nadir olsa bile.

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun ideal hibrit dizüstü bilgisayarı seçmenize yardımcı olmak için, son zamanlarda test ettiğimiz en iyi 2 dizüstü bilgisayarı bir araya getirdik, tüm artılarını ve eksilerini dikkate aldık.

İŞLEMCİ: Intel Core i7 | Grafik: Nvidia GeForce GTX 1050 Ti | VERİ DEPOSU: 8GB – 16GB | Ekran: 15,6 inç UHD (3,160 x 2,140) LCD dokunmatik ekran | Depolama: 256GB SSD – 2 TB SSD

HP’nin Spectre Ultrabook'lar ve ikisi bir arada dizüstü bilgisayarları yıllardır, şıklığı performansla eşleştirmekle ilgiliydi. 2019 HP Specter x360 15 farklı değil. 8. nesil Intel Core i7 CPU'yu, Nvidia GeForce GTX 1050 Ti grafiklerini ve 8GB RAM'i temel yapılandırmasında paketlemek için en iyi 2'si 1 arada laptop listemizde en üst sırada yer almayı hak ediyor. Bu 2'si bir arada ürün, günlük iş yükünüzün attığı herhangi birşeyle baş edebilir – ve daha sonra bazıları gibi (örneğin biraz hafif oyun oynama gibi) – lisanslı gibi görünürken. Spectre x360'ın ikisi bir arada bir ürün için biraz daha büyük ve ağır olduğunu, bu nedenle büyük olasılıkla tablet modunda sık sık kullanmayacağınızı unutmayın. Bunun yerine çadır moduna getirin, böylece çarpıcı 4K ekranında bazı filmleri yakalayabilirsiniz.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Günde 25 plastik atık ile ücretsiz gidilebilen ilginç okul [Galeri]

Günde 25 plastik atık ile ücretsiz gidilebilen ilginç okul [Galeri]

Savaş Seçimi kıyamette 62 kişilik savaşlarla oynanması ücretsiz RTS'dir

Savaş Seçimi kıyamette 62 kişilik savaşlarla oynanması ücretsiz RTS'dir