Microsoft’un İptal Edilen Tableti Ortaya Çıktı

Microsoft’un İptal Edilen Tableti Ortaya Çıktı

258
0
PAYLAŞ

Microsoft tarafından üretilen ancak piyasaya çıkmadan ortadan kaldırılan ürünlere bir yenisi daha eklendi. Microsoft’tan sızdırılan bilgide Mercury adında bir tablet yer alıyor.

Microsoft tablet piyasasındaki önemli silahı olan Surface dışında hiçbir projeye sıcak bakmıyor. Nokia ile olan çalışmasındaki Lumia tablet de kurbanlarından biri olmuştu.  Microsoft’un büyük umutlarla tasarlayıp, geliştirip ancak piyasaya sürmeden ortadan kaldırdığı birçok ürün bulunuyor. Surface Mini de bunlardan biriydi. Şimdi ise Microsoft’Tan sızdırılan bir bilgiyle gündeme Mercury adında bir tablet geldi. Bu tablet de Microsoft tarafından tasarlanmış ancak piyasaya sürülmeden iptal edilmiş bir proje olmuş.

Twitter’da sızdırdığı bilgilerle gündeme gelen Evleaks tarafından yine bir sızıntı haberiyle öğrendiğimiz Mercury 7 ya da 8 inç boyutlarında tasarlanmış. Lumia tasarım dilinin kullanıldığı da belli oluyor. Ancak Surface Mini’den uzak bir tasarıma benziyor.  İki yıl önce Lumia 2520’nin piyasaya sürülmesinin ardından mini versiyonunun da piyasaya sürüleceği söylenmişti ama bu gerçekleşmedi. Muhtemel olarak Mercury bu düşüncenin altında yatan üründü.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK