in

Wi-Fi 6 yönlendiriciler: 2019'da satın alabileceğiniz en iyi Wi-Fi 6 yönlendiriciler

Wi-Fi 6 yönlendiriciler: 2019'da satın alabileceğiniz en iyi Wi-Fi 6 yönlendiriciler

En İyi Wi-Fi 6 Yönlendiriciler

Tam Wireless-AC'ye alışırken, piyasaya sürünen yeni bir standart var. Neyse ki, Wi-Fi İttifakı 802.11b / g / n / ac / ax nomenklatürünün tüketiciler için ne kadar karışık olduğunu fark etti. Yani şimdi en iyisini arıyor olacaksın Wi-Fi 6 Hangi rasgele harf kombinasyonunun en son ve en iyi olduğunu bulmaya çalışmak yerine yönlendirici kullanın.

Peki, Wi-Fi 6 nedir ve neden umursayayım? Eh, Wi-Fi 6, 802.11ac'ın (genellikle Kablosuz-AC olarak adlandırılır) halefidir ve daha düşük gecikme süresi, daha geniş aralık ve daha hızlı hızlar sunar. Eski cihazlar bu avantajlardan yararlanamıyor olsa da, iPhone 11 ve Galaxy 10 hatları gibi daha yeni özelliklerden bahsetmiyorum. Ultrabooks ile donatılmış Buz Gölü İşlemciler – Wi-Fi 6 kullanmak için donatılmış olarak gelirler. Ayrıca, bu yeni modemlerin çoğu, birden fazla 1 Gbps ethernet portu, MU-MIMO, mükemmel donanım ve hem kolaylık sunan web arayüzleri gibi mükemmel Wi-Fi özelliklerine sahiptir. -kullanıcılar ve kullanıcılar için birçok seçenek.

Yeni bir yönlendirici pazarındaysanız, ev ağınızı geleceğe dayanıklı hale getirmek ve alabileceğiniz en iyi Wi-Fi 6 yönlendiricisini elde etmek için hiçbir neden yoktur. Teknoloji piyasada hala yeni olduğu için, biraz daha fazla ödeyeceksiniz, ancak yeni cihazınızın özelliklerinden tam olarak yararlanmak için yolun aşağısında bir veya iki yıl yükseltme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Tüm bu yönlendiricileri kendimiz test etme şansımız olmadı, ama endişelenmeyin – burada TechRadar'da Wi-Fi uzmanlarıyız ve şu anda piyasadaki en iyi Wifi yönlendiricileri bulmak için teknik uzmanlığımızı kullandık . Ayrıcalıklı fiyat karşılaştırma aracımızı dahil ettiğimiz için, internetteki en iyi Wi-Fi 6 yönlendirici anlaşmasını yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

hız: 802.11ac (5GHz): en fazla 4333 Mbps, 802.11ax (2.4GHz): 1148 Mbps'ye kadar, 802.11ax (5GHz): 4804 Mbps'ye kadar | Bağlantı: 1 Gb / sn WAN x1, 1 Gb / sn LAN x8 | Özellikleri: Link Birleştirme, MU-MIMO, Uyarlanabilir QoS, WTFast Gamers Özel Ağı, Trafik Analizörü

Asus RT-AX88U, Wi-Fi 6 uyumluluğu da dahil olmak üzere bir yönlendiriciden isteyebileceğiniz tüm zillere ve ıslıklara sahiptir. Listemizdeki favorilerimiz, çünkü mevcut Wi-Fi 6 yönlendirici fiyat aralığının alt ucunda dururken çok şey sunuyor. Bu yönlendiricinin listedeki diğerlerine göre bir avantajı 8 LAN portudur. Diğer yönlendiricilerin taşıdığı miktarın iki katı olan RT-AX88U, sizi bir ethernet anahtarı satın almaktan kurtarabilir. Bu kolaylığı mükemmel web arayüzü ve oyun dostu özellikler ile birleştirin ve şu anda mevcut olan en iyi Wi-Fi 6 yönlendiricilerinden birine sahipsiniz.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Birçok Huawei telefon sahibini sevindiren EMUI 9.0 gelişmesi

Team Group wants to blitz your Ryzen PC with new DDR4 RAM and a fast SSD