in

Bu M17 Alienware dizüstü bilgisayarı 750 dolardan Dell'den alın

Bu M17 Alienware dizüstü bilgisayarı 750 dolardan Dell'den alın

Alienware, birinci sınıf oyun donanımı söz konusu olduğunda, bir ev ismidir. Şu anda bu Alienware M17 oyun dizüstü bilgisayarını promosyon kodu AFF750AW (750 $ kapalı) kullanarak 1,550 $ karşılığında alabilirsiniz. Ek bir avantaj olarak, Dell, nitelikli dizüstü bilgisayarlara sahip 200 dolarlık ön ödemeli Visa kartlarını atıyor ve bu oyun dizüstü bilgisayarını şimdiye kadarki en düşük fiyatın oldukça altında tutuyor. Tasarruflarınızı gerçekten değerlendirmek için en iyi oyun monitörü gibi bazı aksesuarları bile atabilirsiniz.

Tüm Dell'in Alienware ürünlerinde olduğu gibi, donanımınızın belirli yönlerinden haberdar olmak, video düzenleme için ekstra RAM veya daha fazla depolama için daha büyük bir SSD'ye ihtiyacınız olup olmadığını seçmek için bir dizi seçeneğiniz vardır. Bu seçenekler, elbette ki ekstraya mal olacak, fakat temel model de eğri değil. M17, Nvidia'nın RTX 2070 mobil versiyonuyla güçlendirilmiş 17 inçlik bir 1440p 120Hz ekranla donatılmış olarak gelir ve bu dizüstü bilgisayarda oyun oynarken ciddi bir çekiş sağlar. Tüm bunlar, 4.1 GHz'e kadar yükselen saat hızlarına sahip bir Intel i7-8750H işlemci etrafında yörünge. Bunun gibi özellikler, bir kaç istisna dışında çoğu modern oyun için 60FPS'yi 1440p'de kolayca idare edebilir ve mevcut en iyi oyun dizüstü bilgisayarlarından bazılarının performansına rakip olabilir.

Bu, bu kalibrenin oyun dizüstü bilgisayarı için mükemmel bir değerdir ve M17, oyununuzun sizi nereye götürürse götürsün size iyi hizmet edecektir. Bu iyi bir anlaşma çok sık ortaya çıkmaz ve muhtemelen Kara Cuma günü göreceğimiz tasarrufların bir kısmına rakip olur. Kısacası, demir bundan daha fazla ısınmıyor, o yüzden şimdi saldırın.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Huawei Mate 20 X 5G

Dev ekranlı Huawei Mate 20 X 5G ve fiyat dahil tüm özellikleri

Jack Ryan Season 2 Release Date, Trailer Unveiled by Amazon Prime Video

 Jack Ryan Sezon 2 Çıkış Tarihi, Amazon Prime Video tarafından Açılan Orijinal Fragman