in

Bu oyun izleme özellikleri, 2.000'den fazla potansiyel alıcıdan oluşan bir ankete dayanıyor

Sizden, bizi gezegendeki en iyi oyun monitörünü geliştirmek için bir dilek listesi ile bombardıman etmemizi istediysek, sonuçta şüphesiz astronomik bir fiyat etiketine sahip bir ekran olurdu. Bu, iş monitörü yapımcılarının görevlerini yerine getirir: Hangi özelliklerin anlamlı olduğunu ve hattın nereye çekileceğini bulmak. Microsoft'un Yüzeyine bir alternatif geliştiren bir şirket olan Eve, bir kez daha tasarımın kararını potansiyel alıcıların ellerine, dünyanın ilk kalabalık oyun izleyicisi olan Eve Spectrum'u getirdi.

Spektrum (kablo şirketi ile karıştırılmaması gereken) 2000'den fazla ankete katılan kişinin sonucudur, Havva'nın Yüzey yarışmacısından sonraki bir sonraki projesinin bir oyun monitörü olması gerektiğini söyler. Anketin ardından, Havva bu yılın Mart ayında projeye ciddi bir şekilde geri döndü. Yol boyunca, kalabalığın geliştiricisinin ne anlama geldiğini sorusu sordu.

Şimdi birkaç ay sonra, Eve'in bir teknik özellikleri listesi var. Spectrum oyun monitörünün şimdiye kadarki gibi görünüyor:

Bu aynı zamanda G-Sync Uyumlu olan bir FreeSync 2 ekranıdır. Çok fazla istenen kutuyu işaretler. Eğer nitpicking, 400 nit parlaklık bir HDR ekran için çok zorlayıcıdır – 1000 nit parlaklığa sahip bir panel gibi HDR içerik adaletini yapmayacaktır.

Genel olarak, olsa da, bir oyun ekran için özellikleri iyi görünüyor. İlginçtir, Spectrum'daki panel tamamen benzersiz değildir – Eve TomsHardware'daki arkadaşlarımıza Spectrum'un LG'nin UltraGear 27GL850-B ile aynı Nano IPS panelini kullandığını söyledi.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blizzard employees staged a walkout over Hearthstone Grandmaster's suspension

Blizzard employees staged a walkout over Hearthstone Grandmaster’s suspension

Avengers Endgame yönetmenlerinin orijinal Black Widow planı