in

Fry's Electronics ne kadar süreyle işinde kalabilir?

Micro Center dışında, Fry's Electronics 80'li ve 90'lı yıllarda tüm PC parçalarınızı ve diğer teknolojilerinizi almak için tuğla ve motor mağazası. Çocukluğumda babamla benim bilgisayar malzemelerini aldığımız yer orasıydı. Ancak, son ziyaretlerim sırasında daha boş raflar, cansız bir PC bileşeni bölümü ve yere daha az sayıda çalışan girdiğini fark ettim.

Fry'ın Anaheim, CA'daki bazı yeni fotoğrafları, diğer konumlardan biraz daha iyi stoklanmış raflar sergilerken, bir zamanlar teknoloji tüketim malları söz konusu olduğunda öncü olan bir perakendeci için iyi haber yazmıyor.

Son birkaç aydır Fry'ın müşterileri, sosyal medyaya ve mesaj panolarına teknoloji perakende devinin yakında CompUSA, Circuit City ve Radio Shack yoluna gireceği endişesiyle ilgili mesajlar verdiler. Tehlikeli olarak boş olan raflar, özellikle e-Ticaret merkezli bir dünyada, tüketiciler için açık bir sorun belirtisi olarak görülmektedir.

Tüketicilerle birlikte, mevcut ve eski çalışanlar da ikna olmadılar, endişelerini gidermek için ana saatleri belirttiler. Birçoğu tam zamanlı statüsünü kaybettiği veya aktif olarak başka işler aradığı için ayrıldı.

Sözcü, Manuel Valerio'ya göre, Fry son zamanlarda tedarikçilerinin çoğunu konsinye modeline geçirdi. Perakendeci, mağazaları tasfiye etmemekte veya kapatmamakta iken (9 eyalette 33 lokasyon bırakan, süresi dolan bir kiralama nedeniyle 2020 Ocak'taki Palo Alto lokasyonunun yanı sıra), bu modele geçilmesi, tedarikçilere sadece ürünleri satılıyorsa ödeme alacağı anlamına gelmektedir. Fry'ın mağazaları.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

What the PlayStation 5 tells us about AMD's 2020 graphics card plans

What the PlayStation 5 tells us about AMD’s 2020 graphics card plans

Xiaomi Mi Band 4

Merakla beklenen Xiaomi Mi Band 4’ün çıkış tarihi belli oldu