iRig Mic Lav Yeniliği

iRig Mic Lav Yeniliği

567
0
PAYLAŞ

iRig Mic Lav adlı mikrofon seti, Mobil ortamlar için hazırlanmış olan yeni bir kittir.

iRig Mic Lav adlı mikrofon seti, Mobil ortamlar için hazırlanmış olan yeni bir mikrofon setidir. Video çalışmalarında kullanmak, mobil ortamlarda kayıt yapmak ve özellikle çift kişilik paketiyle söyleşilerde de kullanmak için fazlasıyla uygundur. Söz konusu olan bu mikrofon kitini, 240 TL civarı ücretlere satın alabilirsiniz.

iRig Mic Lav, video ve kayıt işleriyle uğraşan kullanıcıların yakından incelemesini önerebildikleri bir cihaz olarak, özellikle mobil ortamda kayıt yapmayı tercih edenlerin gözdesi olmaktadır. Son dönemde özellikle youtuber olarak yeni bir mecra ortaya çıkmışken, bu işle uğraşan pek çok kişi kaliteli ses ve görüntü ekipmanları peşine düşmüş görünüyor. Teknoloji basınının işinin gereği kullanmış olduğu ürünler arasında bu ürün de yer alıyor.

İster çift kişi, ister tek kişi kullanıma uygun olan iRig Mic Lav, burada profesyonel sistemler ile kullanılabileceği gibi aynı zamanda mobil cihazlarla kullanıma uygun olmasıyla da dikkat çekmektedir. Bir youtuber, ev rahatlığında veya mobil ortamda telefonunuza bağlayarak rahatlıkla kullanılabilecek iRig Mic Lav, Android ve iOS lu cihazlarla uyumlu yapıda tasarlanmış.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK