Panasonic’ten Kurumsal Çözüm

Panasonic’ten Kurumsal Çözüm

334
0
PAYLAŞ

Panasonic markasının 4K kameralardan, araç içi takiplerine kadar olan güvenlik çözümlerinden, birçok kurumsal çözüm tanıtıldı.

Panasonic markasının 4K kameralardan, araç içi takiplerine kadar olan toplam güvenlik çözümlerinden, akıllı depo uygulamalarına kadar birçok kurumsal çözüm ve ürün tanıtıldı. Teknoloji alanındaki kurumların özgün ihtiyaçlarına yönelik teknoloji sistemleri tasarlayan Panasonic, depo yönetiminden güvenliğe, görüntüleme ve akıllı depo çözümlerinden araç içi kayıt sistemlerine kadar birçok alanda sunduğu yenilikleri medyaya duyurdu.

Panasonic firması, Toplam Güvenlik Çözümleri, kartlı geçiş, yangın algılama ve CCTV’yi tek bir platformda toplayarak kullanıcılarına birçok avantaj ve yönetim kolaylığı sağlamaktadır. Söz konusu olan bu sistemde tüm cihazlar birbirleri ile etkileşime girerek, güvenlik operatörlerine tek merkezden güvenlik imkanı tanımaktadır. Bu teknoloji ürünlerinde dünyanın en geniş portföylerinden birine sahip olan Panasonic, bulut tabanlı gözetim alanında Avrupa’da pazar lideri olma konumunda bulunuyor.

Oldukça uygun maliyetli ve konfigürasyon gerektirmeyen video analitik hizmetleri, Panasonic Cameramanager da Panasonic’in tanıttığı çözümler arasında yer almaktadır. Yedi gün yirmi dört saat bulut tabanlı ve gerçek zamanlı gözetim imkanı sunan Cameramanager, olabilecek hırsızlık vakalarına karşı kullanıcılara bildirim gönderiyor.

 

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK