in

 Aile Adamı: Amazon Prime Video Manoj Bajpayee-Led Serisinin Yeni Fragmanında Yayınlanma Tarihini Açıkladı

The Family Man: Amazon Prime Video Reveals Release Date in New Trailer for Manoj Bajpayee-Led Series

Söz verildiği gibi, Family Man fragmanı burada yayınlandı: 20 Eylül. Amazon Prime Video, Hindistan'dan Srikant Tiwari'ye (Manoj Bajpayee) odaklanan bir sonraki orijinal dizisine, “orta sınıf bir adam olan” konusuna özel bir bakış attı. Ulusal İstihbarat Teşkilatı'nın çok gizli bir özel hücresi için çalışırken, ülkeye ve vatandaşlarına yönelik geniş çaplı terör saldırılarını tespit etmeye ve önlemeye çalışarak ailesinin sorumlulukları arasında bir denge kurmaya çalışıyor ”dedi. ve Raj Nidimoru (Go Goa Gone), Aile Adamı, Shah Rukh Khan'ın Red Chillies'in ürettiği Netflix'in Bard of Blood adlı casuslarını ve teröristlerini içeren bir başka Hint gerilim dizisi ile aynı ayda geliyor.

Kan Bağlanmasından Aile Adasına: TV Şovları Eylül'de Akışa

Bajpayee'ye ek olarak, The Family Man ayrıca Priyamani (Paruthiveeran), Sharib Hashmi (Filmistaan), Gul Panag (Dor), Sundeep Kishan (Ra Ra … Krishnayya), Vedant Sinha, Mehek Thakur, Neeraj Madhav (Pyppin Chuvattile Pranayam ), Sharad Kelkar (Koi Laut Ke Aaya Hai), Darshan Kumaar (NH10), Güneşli Hinduja (Pinky Memsaab), Shreya Dhanwanthary (Reunion) ve Dalip Tahil (Baazigar). 10 bölüm Prime Video serisi kısmen Ladakh'ta çekildi. Aile Adamı, Raj & D.K.'ye ait afiş olarak bilinen ve bildikleri gibi bir D2R Film yapımıdır.

Raj ve D.K. “Aile Adamı ile, yeni bir tarz ve hem zor hem de tatmin edici bir yaklaşım denedik” dedi. bir açıklamada söyledi. “Jeo-siyaset konusundaki tutumumuzu denedik, onu aksiyon-gerilim filmi ile harmanladık ve genellikle böyle ciddi bir türle ilişkilendirilmeyen ilginç mizah dozlarını ekledik. Günümüzdeki olaylardan gevşek bir şekilde esinlenilmiş, aynı zamanda terörle mücadele işiyle görevli olan orta sınıf bir erkeğin hayatını temel alan bir temelidir. Aile Adamı, ortak adama bir övgüdür – umutları, özlemleri, sorumlulukları ve sorunları. Bu durumda, aynı zamanda aileyi dengeledi ve ülkeyi kurtardı.

“[The Family Man] Amazon Prime Video'nun Hindistan direktörü ve içerik sorumlusu Vijay Subramaniam, drama, aksiyon, heyecan ve şaşırtıcı derecede hırıltılı mizah dolu 10 bölümle kusursuz bir şekilde eşleşiyor. Ciddi jeo-politika, drama geriliminin zeminini oluşturur ve millete hizmet etmeye çalışırken, Aile İnsanını ülke çapında kabul eder. İzleyiciler, hem çalışmayı hem de aileyi dengelemeye çalışan bir Aile Adamının çok çekici mücadeleleri hakkında derinlemesine bilgi edinecek. ”

İşte Amazon aracılığıyla The Family Man'ın resmi özeti:

Family Man, 20 Eylül'de Hintçe, İngilizce, Tamilce, Telugu dili, Almanca, Japonca, Fransızca, İtalyanca, Brezilya Portekizcesi ve İspanyolca dillerinde Prime Video'da çıktı.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Huawei P20 Lite 2019

Tüm renk seçenekleriyle karşınızda Huawei P20 Lite 2019

Yeni hata çözümleriyle iOS 12.3.1 çıktı [İndir]