in

 Apple'ın Japonya'daki En Büyük Mağazası Tokyo'da Cumartesi'de Açılıyor

Apple

Cupertino merkezli teknoloji devi Apple, Cumartesi günü Tokyo'daki Marunouchi ticaret bölgesinin kalbinde, Japonya'daki en yeni ve en büyük mağazasını açmaya hazırlanıyor. Marunouchi, Apple'ın geçen yıldan bu yana Japonya'da açılan ve çok yıllı perakende yatırım ve ülkedeki genişlemenin bir parçası olan üçüncü mağazası. İPhone üreticisi Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Apple Marunouchi'de müşteriler tüm Apple ürünleri ile uygulamalı hizmet alacak, teknik danışmanlık alacak ve yaratıcılıklarını açabileceklerini söyledi.

“Apple Marunouchi'nin açılması Apple'ın Japonya ile olan uzun ilişkilerinde önemli bir anı işaret ediyor.

Apple'ın Perakende ve Halk Kıdemli Başkan Yardımcısı Deirdre O'Brien, "Marunouchi'nin inanılmaz bir enerjisi var ve ekiplerimiz Japonya'daki en büyük mağazamıza Cumartesi günü ilk kez müşterilere hoş geldin demek için sabırsızlanıyorlar" dedi.

elma japonya mağazası iç tam elma

Apple Marunouchi'deki 130 takım üyesinin yarısından fazlası Japonya'daki Apple mağazalarından katılacak. Toplu olarak, 15 dil bilen ekip, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçileri ağırlamaya hazır.

"Apple'ın Tokyo'daki beşinci mağazasında, üç boyutlu yuvarlatılmış köşeler elde etmek için özel olarak dökme alüminyumdan yapılmış iki katlı vitrine pencereleriyle benzersiz bir cephe bulunuyor. Türlerinin ilki, pencereler çevredeki canlı sokak hayatının birbirine bağlanmasına izin veriyor İçeride, yerli bambu pencere açıklıklarını dışarıya sokmak için sıraya diziyor. Mağazanın kalbindeki çift yükseklikli atriyum her iki seviyeyi birbirine bağlar ve Tokyo'daki Bugün Apple'ın yeni evidir, "Apple'ın basın açıklaması ekliyor.

Şirket ayrıca, bu ayın ilerleyen saatlerinde Apple'ın Apple Fukuoka'yı yeni ve genişletilmiş bir yere taşıyacağını ve Apple Omotesando'nun şeklini tamamlayacağını da belirtti.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni hata çözümleriyle iOS 12.3.1 çıktı [İndir]

Elon Musk’ın “Boring Company” tünelleri ne fayda sağlayacak? [Video]