in

 Blaupunkt Gen Z LED Smart TV Serisi, 43 inçlik ve 49 inçlik Çeşitleri, Flipkart'ta Mevcuttur

Blaupunkt Gen Z LED Smart TV Range Gets 43-Inch and 49-Inch Variants, Available on Flipkart

Alman elektronik üreticisi Blaupunkt, bir süredir televizyon sektöründe faaliyet gösteriyor ve seçenekleri Hindistan'da rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılıyor. Şirket kısa bir süre önce Hindistan'da Blaupunkt Gen Z LED Smart TV serisini piyasaya sürdü, iki versiyonu var – 32 inç (R. 9,999) ve 40 inç (R. 15,999). Şimdi, Blaupunkt, Flipkart'ta satışa sunulacak olan 43 inç ve 49 inç seçenekleriyle aralıkta iki yeni boyut başlatıyor. TV'ler Rs tanıtım fiyatıyla birlikte gelir. 19,999 ve Rs. Sırasıyla 24,999.

Yeni varyantlar Flipkart'ta mevcut varyantlar ve Blaupunkt'ın diğer TV'lerinin yanı sıra, tanıtım fiyatlarının 7 Eylül'e kadar geçerli olacak şekilde ayarlanmasıyla birlikte sunulacak. Her iki TV de Android tabanlı bir akıllı TV üzerinden tam HD çözünürlük ve akıllı bağlantı ile geliyor platformudur. TV'ler rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılır ve kablolu yayın veya DTH televizyonuna güvenen, ancak akış hizmetleri ve akıllı bağlantı imkanı sunan kullanıcılar için uygundur.

TV'lerde 30W hoparlörler, dahili Wi-Fi, dört çekirdekli 1.5GHz işlemci ve 60Hz yenileme hızı var. TV, Netflix, YouTube, Hotstar, Amazon Prime Video ve Spotify'ı desteklemek için listelenmiştir.

Şirket daha önce Blaupunkt Gen Z serisini Flipkart'ta da bulunan daha küçük ekran boyutlarında piyasaya sürmüştü. Şirket ayrıca, çevrimiçi ve çevrimdışı alanlarda kullanılabilen kulaklıklar, kulaklıklar ve ses çubukları dahil bir dizi ses ürününe de sahiptir. Alman markası en iyi hoparlörler, amplifikatörler ve ana üniteler dahil otomobil ses ürünleri ile tanınır.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Huawei P20 Pro Update Brings Automatic Super Slow Motion Video Function, June Security Patch: Report

Huawei P20 Pro Güncellemesi, Haziran Ayı Güvenlik Düzeltme Eki: Otomatik Süper Ağır Çekim Video İşlevi Sunuyor

Huawei Mate 20 X 5G

Dev ekranlı Huawei Mate 20 X 5G ve fiyat dahil tüm özellikleri