in

 Google Pixel 4 Series 90Hz Android 10 Tarafından Onaylandı Ekranları Kaynak Kodu: Rapor

Google Pixel 4 Series 90Hz Displays Confirmed by Android 10 Source Code: Report

Beklenen akıllı telefonların yakın lansmanı yaklaşırken, Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL sızıntıları hızlanıyor. Daha önce, Google’ın yaklaşmakta olan Pixel 4 ve 4XL akıllı telefonlarındaki bir sızıntı, cihazların 90Hz yenileme hızına sahip süper yumuşak bir ekran içerebileceğini ve bunun Android 10 kaynak koduyla doğrulanabileceğini öne sürdü. Ayrı olarak, bir video sızıntısı Pixel 4'e her açıdan kalın çerçeveler devirerek bakarken, Japonya'da bir liste sayfası Hareket Algılama hareketi kontrollerinin coğrafi kısıtlamalara sahip olduğunu gösterir.

Perşembe günü XDA Developers'taki kişiler, P19 (Pixel 2019) cihazları – Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL için 90Hz yenileme oranına işaret eden birkaç Android 10 kod komisyonu belirledi.

Ayrı olarak, 9to5Google, bir Malezya perakende satıcısı tarafından Facebook'ta paylaşılan kısa, iddia edilen bir Pixel 4 video videosu yayınladı. Video ilk Slashleaks tarafından tespit edildi ve ön kamera ve diğer sensörler için üstte kalın bir çerçeve görüntülendi.

XDA Geliştiricileri ayrıca, Google’ın Pixel 4 serisi için onayladığı Motion Sense özelliğini bir kaç ülkeyle sınırlı tutacağını onaylayan bir En İyi Satın Alma listesi buldu.

Google Pixel 4'ün, tam HD + çözünürlük ve 90Hz yenileme oranına sahip 5.7 inç OLED ekrana sahip olması bekleniyor. Bununla birlikte, daha büyük olan Pixel 4 XL, Quad HD + çözünürlük ve aynı 90Hz yenileme hızına sahip 6.3 inç OLED ekrana sahip olacak.

Pixel 4'ün arkada çift arka kamera kurulumuna ev sahipliği yapan kare kamera modülü ile geldiği ve şimdiye kadar tüm Pixel modellerinin arkasında sadece tek bir kamera sensörünün bulunduğu doğrulandı. Raporlar ayrıca, telefonların ekran üzerinde bir parmak izi sensörüne ya da önde bir 3B yüz kilidi modülüne sahip olabileceğini ya da her ikisini birden önerdi. Telefonun alt kenarında, aralarında USB-C bağlantı noktası olan iki harici hoparlör bulunabilir.

Ek olarak, Pixel 4 cihazı önceki Pixel modelleri gibi önden ateşleme yapan hoparlörlere sahip değildir. Cihaz Snapdragon 855 yonga seti ile çalıştırılacak ve yaklaşan Android Q işletim sistemini (OS) çalıştıracaktı.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yakında tanıtılacak yeni Xiaomi telefonlar ve sızan ilk bilgiler

Google Parent Alphabet Sees Fresh Growth Amid Antitrust Woes

Google Ana Alfabesi Antitröst Woes Ortalarında Taze Büyüme Görüyor