in

 Huawei FreeBuds 3 Aktif Gürültü Engellemesi İle Açıklandı, Mate X Gelecek Ay Satışa Çıkabilir

Huawei FreeBuds 3 Unveiled With Active Noise Cancellation, Mate X May Go on Sale Next Month

Huawei, şirketin yeni nesil gerçekten kablosuz kulaklıklarını IFA 2019 – FreeBuds 3'te piyasaya sürdü. FreeBuds 3'ün en dikkat çekici özelliği aktif gürültü iptali için destek vermeleridir. Ses iletimi, dokunma hareketi desteği ve çift modlu Bluetooth 5.1 bağlantısı için dahili bir kemik ses sensörü ile donatılmıştır. Ayrıca, Huawei'nin Tüketici İş Grubu CEO'su Richard Yu, Huawei Mate X katlanabilir telefonunun önümüzdeki ay satışa sunulabileceğini açıkladı.

FreeBuds 3 hakkında konuşurken, Kirin A1 Bluetooth yonga setini kullanıyorlar ve çift modlu Bluetooth 5.1 (Bluetooth Low Energy) bağlantı desteğiyle gelen, dünyanın ilk gerçekten kablosuz kulakiçi oldukları iddia ediliyor. Ayrıca, sabit kablosuz bağlantı için Isochronous Dual Channel iletim teknolojisini kullanırlar. Dikkate alma özelliği, elbette, arkaplan gürültüsünü ortadan kaldırmak için aktif gürültü iptali ve bir çağrı sırasında ses çıkışını aynı anda arttırmaktır.

FreeBuds 3 ayrıca kemik iletme teknolojisini kullanır ve ses sinyallerini daha verimli almak için yerleşik bir kemik ses sensörüyle birlikte gelir. Huawei'nin yeni kablosuz kulaklıklarının, daha fazla güç veren bas çıkışı sağlamak için yüksek hassasiyetli 14 mm dinamik sürücü ve özel bir bas tüpü kullandığı iddia ediliyor. Ayrıca, dokunma hareketlerini de destekliyorlar ve tek bir şarjla 4 saatlik müzik çalmalarını sağladıkları iddia edilirken, disk şeklindeki şarj durumunun 20 saatlik ekstra pil ömrü sağladığı iddia ediliyor. Huawei FreeBuds 3 Seramik Beyaz ve Karbon Siyahı modellerinde geliyor, ancak fiyatlandırma ve piyasa kullanılabilirliği detayları henüz açıklanmadı.

Huawei'nin tüketici işletme müdürü Richard Yu'nun, IFA 2019'da Mate X'in katlanabilir telefonunun gelecek ay satışa çıkabileceği brifinginde bulunduğu bildirildi. “Belki gelecek ay küresel olarak satmaya başlayabiliriz. Bu telefonların üretimi sadece çok pahalı değil, aynı zamanda hacim ve seri üretim için de bazı zorluklar yaşıyor” diyor Yu, CNET tarafından söylendiği gibi alıntı yaptı. Eylül ayında bir noktada, ancak bildirildi Kasım ayında itti.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Chandrayaan-2 Moon Landing: India Time, How to Watch Live Stream Video by ISRO

 Chandrayaan-2 aya iniş: Hindistan saat, canlı akışı izlemek için nasıl ISRO tarafından

Bu kez motosikletler de potada; Amsterdam yeni içten yanmalı motor yasağıyla gündemde