in

 Jack Ryan Sezon 2 Çıkış Tarihi, Amazon Prime Video tarafından Açılan Orijinal Fragman

Jack Ryan Season 2 Release Date, Trailer Unveiled by Amazon Prime Video

Amazon Prime Video, Jack Ryanın 2. sezonunun çıkış tarihini açıkladı: 1 Kasım: Yeni bilgi bize, Jack'in 2. sezonunun fragmanının izniyle geliyor; bu da bize sezonun ne olacağı hakkında bir fikir veriyor. Titüler CIA analisti (Sakin Bir Yerden John Krasinski) “Venezüella ormanında potansiyel olarak şüpheli bir yasadışı silah nakliyesini takip edecek” ve [then] “Venezüella Devlet Başkanını Jack'in eve saldıran bir karşı saldırı başlatması, onu ve meslektaşlarını ABD, İngiltere, Rusya ve Venezüella’ya uzanan küresel bir misyona yönlendiren“ Venezüella’nın Cumhurbaşkanının acımasız komplosunu çöz. ”

Yeni Jack Ryan'ın 2. sezonu fragmanı, Ryan (Krasinski) ile “Venezüella'nın gezegendeki en büyük petrol kaynağı” olduğunu ve neden “tarihin en büyük insani krizlerinden birinin ortasında” olduğunu düşünerek açılıyor. Siyasi bir rakip başına bütün Venezüellalara “ihanet eden” Başkan Reyes (Blow’tan Jordi Mollà) (Narcos’tan Cristina Umaña). Birisi daha sonra Rusların gizlice, Ryan'ın bir desene uyduğunu iddia ettiği Venezuela'ya silah sattığını söylüyor. Görünüşe göre, Venezüella’nın başına da nükleer bir güç olmaya çalışıyor.

Doğal olarak, Ryan Venezüella’nın sonunda bir Alman ajanıyla (Prometheus’tan Noomi Rapace) buluştuğu yerde sona erer. Eski patronu Greer (The Wire'dan Wendell Pierce) de ona katılır; bu, muhtemelen Greer'in geçen yıl Moskova genel müdür yardımcısı olma bakış açısıyla haklı çıkacak. Ryan'ın konvoyuna bir gün saldırıldı, bu da yakalanan Venezüellalı bir memurun peşinden gitmesini ve Reyes hakkında bilgi almaya itmesini istedi. Jack Ryan, 2. sezondaki fragman, uçaktan atlamayı, su altı yüzmeyi ve Londra çatı katlarında koşmayı ve zıplamayı içeren ağır aksiyonlu bir donanıma geçiyor. Birisi Misyonu izliyordu: İmkansız ve Bourne imtiyazları açıkça.

Krasinski'ye Jack Ryan, Jordi Mollà Venezüella devlet başkanı Nicolás Reyes, Venezüellalı politikacı Gloria Bonalde, Alman istihbarat ajanı Harriet “Harry” Baumann ve Noomi Rapace, Amazon Başbakan orijinali James Greer olarak Wendell Pierce'ın yanında dizi aynı zamanda Michael Kelly'yi (House of Cards) CIA saha sorumlusu Mike November olarak görüyor. Ryan'ın Jack Ryan'ın 1. sezonundaki ilgisinin, Dr. Cathy Mueller'in Abbie Cornish'in ilgisinin 2. sezonda geri dönüp dönmeyeceğine dair bir söz yok. 2'nci sezonun fragmanının bir parçası değil.

Krasinksi ayrıca bir yönetici yapımcı Jack Ryan yaratıcıları Carlton Cuse ve Graham Roland'ın yanında, Andrew Form, Brad Fuller, Michael Bay, Allyson Seeger, Andrew Bernstein, Vince Calandra, David Graziano, Tom Clancy, David Ellison, Dana Goldberg, Marcy Ross, Mace Neufeld, Lindsey Springer, Dennie Gordon, ve Phil Abraham. Jack Ryan Amazon Studios, Paramount Television ve Skydance Television tarafından ortak olarak üretilmektedir.

Jack Ryan'ın 2. sezonunun tüm bölümleri 1 Kasım’da Hindistan’da ve tüm dünyada Amazon Prime Video’da yayınlanacak.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu M17 Alienware dizüstü bilgisayarı 750 dolardan Dell'den alın

Bu M17 Alienware dizüstü bilgisayarı 750 dolardan Dell'den alın

Marvel stüdyolarının kabul ettiği Hulk ve Spider-Man bağlantısı