in

 Jennifer Aniston ‘Breaks’ Instagram ‘Arkadaş’ ile Selfie Debut

Jennifer Aniston ‘Breaks’ Instagram With ‘Friends’ Selfie Debut

Sosyal medyayı küçümseyen mega-ünlüler gittikçe azalan bir gruptur ve sıraları bir üye daha küçülmüştü: Jennifer Aniston Salı günü bir grup selfieini salıverdi ve bu süreçte Instagram'ı "kırdı".

Aniston ve Arkadaşları ortak yıldızlarının yer aldığı fotoğraf, herhangi birimizin sosyal medya platformunda yayınlayacağı türden bulanık, biraz merkez dışı bir görüntü. "Ve şimdi biz de Instagram ARASINDAYIZ," fotoğraf başlığını okuyor. Şirin. “Arkadaşlarım bana Jen diyor” diyor bio. Zeki.

Aniston'ın fotoğraf ilk sahnesi o kadar büyüktü ki Instagram'ın bozulmasına neden oldu. Instagram temsilcisinin Salı günü yaptığı bir e-postada, "Bazı insanların, bu sabah Pasifik Saati'nin profiline giden insanların hacminden dolayı Jen'in profilini takip etmekte sorun yaşadıklarının farkındayız." Dedi. Üzülme: Sorun o zamandan beri çözüldü, bu yüzden Aniston'ın 8,2 milyon takipçi ve katılımına katılmakta hiç sorun yaşamayacaksın.

Salı gecesi başlayarak, Aniston'un hesabındaki öyküler, Instagram Instagram katılan Aniston'da sallanan diğer ünlülerle doluydu.

Aktris, birkaç hafta önce olduğu gibi sosyal medyaya karşı olan tutkusundan bahsetti ve InStyle’e gençlerin kim olduklarını anlamaya çalıştıkları için endişelendiğini ancak “başka birinin objektifinden geçirerek, filtrelendi ve değiştirdi … ve sonra 'benim gibi, benden hoşlanmadım, beğendim mi?' Bunca karşılaştırma ve umutsuzluk var "dedi.

Yine de cazibe yoğunlaştı, özellikle yeni çıkacak olan Apple TV + programı The Morning Show için yaptığı basın için yaptığı gibi, birçok görüşmeci yıldıza sosyal medyaya ne zaman katılacağını soruyor. Aniston bu hafta şaka yaptı: “Ben sadece insanım! Sonunda mağara edeceğim” dedi.

Sosyal medyada bir ünlü, en sevdiğiniz yıldızların, lisenize giden ve sürekli olarak motivasyonel alıntılar yapan (aynı Minions memlerini paylaşan) paylaştığı kız kadar ulaşabileceğiniz gibi bir yanılsama yaratır. Yeni ünlüler bir fandom oluşturmak için Instagram gibi platformları kullandılar. Ve A-list holdout'lar mutlaka nesiller arası bir bölünmeyi temsil etmiyor; 29 yaşındaki Jennifer Lawrence, 58 yaşındaki George Clooney gibi sosyal medyada değil. Ancak bazı A-yayıncıları ünlü olmaları için sosyal medyaya ihtiyaç duymayabilirken, Aniston gibi basit bir Instagram hesabı başlatmak gibi pek çok olumlu ilgi ve manşet cezbediyor.

Tanıtımı arttırmak için büyük bir proje olduğunda özellikle yararlı olan, tanıtım almanın kolay ve ucuz bir yoludur. Julia Roberts, Haziran 2018'de Instagram'a katıldı ve bir ay sonra Amazon, ilk TV dizisi Homecoming'in ilk tanıtımını yaptı. Jake Gyllenhaal "Spider-Man: Far From Home" rolünü onaylamak için o yılın Aralık ayında Instagram hesabına başladı. Facebook sayfası olan Nicole Kidman, Ocak 2018'de dizi için Altın Küre kazandıktan sonra Instagram hesabı oluşturarak Big Little Lies ortak yıldızlarına katıldı.

Oyuncular yeni şovlarını ve filmlerini tanıtmak için sık sık basın yapmak zorundalar. Eğlence anlaşmalarında çalışmış olan dava avukatı Jordan Matthews, üreticilerin açık bir şekilde, yıldızlardan bireysel sosyal medya hesaplarında bu projeleri tanıtmasını istemelerini beklemiyor. “Her anlaşmada mutlaka bulunmayacak ve bazen el sıkışma” diye ekledi.

Fox Rothschild'deki eğlence hukuku bölüm başkan yardımcısı Marc Simon, sosyal medyanın varlığına ilişkin sözleşmeden doğan yükümlülüklerin eğlence endüstrisi genelinde norm olmasa da, her yerde daha da yaygınlaştığını söyledi. Ancak gereksinimler söz konusu oyuncunun projesine ve durumuna bağlıdır. Güçlü takipleri olan ve uzun vadeli projelerde yer alan ünlülerden hesaplarında terfi etmeleri daha muhtemel olabilir. Kendi hesabına sahip olmayan ünlülerden başka bir hesabın "devralınması" istenebilir.

Simon, sosyal medyaya katılmayı seçmenin kişisel bir tercih olduğunu söyledi. Simon, "Ancak (Salı) 'daki tüm basınla birlikte Jennifer Aniston'ın profesyonel kişiliğine ve tanıtım arzularına hizmet eden kişisel bir seçim yaptığını söylemenin adil olacağını düşünüyorum." Dedi. “Sosyal medyada bulunmayan, kişisel kazanım için sosyal medyaya katılmayan bir bireydir. Bunu profesyonel hayatı için yapıyor.”

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik piyasasını online müzik servisleri ayakta tutuyor

Instagram fotoğraflarını artık taslak olarak kaydetmek mümkün