in

 Jio Fiber Planları, Fiyat, Bugünün Lansman Zamanı: Bilmeniz Gereken Detaylar

Jio Fiber Plans, Price, Launch Time Today: Details You Need to Know

Jio Fiber, bugün nihayet ticari lansmanını yapmaya hazır. Geçtiğimiz ay Reliance Industries Sınırlı Yıllık Genel Kurul Toplantısı (AGM) sırasında açıklandığı gibi, Reliance Jio'nun fiber genişbant servisi önizleme aşamasını bırakacak ve ülke genelinde 1600 kasabadaki müşterilere açılmaya başlayacak. Jio Fiber resmi lansmanı sadece birkaç saat uzakta olsa bile, hizmetle ilgili birkaç ayrıntı, planın ayrıntıları dahil olmak üzere gizemli olmaya devam ediyor ve tam olarak hangi eklenti hizmetlerinin ilk günden itibaren kullanılacağını açıklıyor. Jio Fiber'in piyasaya çıkış zamanının bugünün ikinci yarısında olması bekleniyor ve Jio Fiber planları fiyatı, paket teklifleri ve dağıtım planı dahil olmak üzere tüm detaylar için Gadgets 360'a bağlı kalmalısınız.

Bu makalede, Reliance Jio'nun Jio Fiber hizmeti hakkında resmi olarak duyurduğu ve hangi önemli ayrıntıların açıklanmaya devam edeceğini özetliyoruz.

Muhtemelen Jio Fiber lansmanının en önemli kısmı, resmi plan detayları hala belirsiz. Reliance Jio, AGM sırasında planların R'lerden farklı olacağını söyledi. 700 ve Rs. Ayda 10.000. Şirket "her bütçe, her ihtiyaç ve her segmenti" hedefliyor. Veri hızı cephesinde, Jio Fibre planları 100 Mbps – 1 Gbps sunacak, ancak 1 Gbps planları piyasaya sunulmayacak. Plan bilgisini bugün daha sonra almak için Jio.com ve MyJio uygulamasına göz atın. Önizleme müşterileri, şimdiye kadar ücretsiz olarak JioFiber hizmetlerinden yararlandıklarından, ücretlendirilmeden önce herhangi bir özel plan veya uzatma süresi olup olmadığını görmek ilginç olacak.

Reliance Jio, kurulum için aboneleri ücretlendirmeyi planladığını açıklamamasına rağmen, önizleme paketi abonelerinin olduğu gibi iade edilebilir bir teminat ödemesiyle ücretsiz olması bekleniyor. Jio yönlendirici, önizleme planı kullanıcıları, muhtemelen Rs civarında olan maliyetlerinden daha ucuzdur. 1.000 daha fazla kullanıcı için uygun fiyatlı yapmak için. Şirket ayrıca, farklı tip tüketiciler için farklı özellikler sunan çoklu yönlendiriciler sunma eğilimindedir.

Jio, tüm Jio Fiber abonelerine ücretsiz sabit hat hizmeti vereceklerini söyledi. Hizmet, Jio Ev Telefonu (Jio Sabit Sesin yanı sıra) olarak da adlandırılır ve yerli telefon kullanıcılarına ücretsiz aramalar ve uygun fiyatlı uluslararası aramalar sunar. ABD ve Kanada’ya yapılan aramalar için sınırsız uluslararası arama paketi de Rs’de mevcut olacak. Ayda 500.

Şirket kısa bir süre önce sabit hat hizmetini mevcut Önizleme paketi abonelerine Jio Fixed Voice olarak sunmaya başladı ve büyük olasılıkla ticari lansman kapsamında kaydolan yeni müşteriler için ilk günden itibaren mevcut olacak.

Jio TV ve Jio Cinema gibi Jio'nun kendi içerik uygulamalarına erişim, Reliance Jio'nun kablosuz aboneleri için yaptığı gibi, tüm Jio Fiber müşterilerine ücretsiz olarak sunulacak. Ek olarak, Reliance Jio, üçüncü taraf akış hizmetlerine erişimi de beraberinde getirmeyi planlıyor, ancak şirket hiçbir ayrıntı paylaşmadı. Jio Fiber'in Eros One, Voot, ALT Balaji ve daha fazlası gibi servislere erişim sağlaması olasıdır.

Jio Fiber Planları, Fiyatlandırma, Lansman Tarihi: Bilmeniz Gerekenler

Açıklandığı gibi, Jio, yalnızca geleneksel kablo altyapısı ile çalışmakla kalmayacak, aynı zamanda video konferans, uygulamalara erişim, çevrimiçi oyun ve daha fazlası gibi özellikler sağlayacak bir 4K Set-Up kutusu da getiriyor. Şirket, alıcı kutusunun ne zaman müsait olacağı veya ne kadara mal olacağı konusunda herhangi bir bilgi paylaşmadı. Şirket, yeni başlatılan Jio Set-Up Box'ı çeşitli Hint evlerine getirmeye yardımcı olacak olan Hathway, Den ve GTPL adında üç adet çoklu sistem operatörüne (MSO) sahip olduğunu belirtti.

Jio Fiber aboneleri ayrıca Jio Postpaid Plus şeklinde kablosuz bir hizmet alacaklardır. "Platin sınıf hizmet" olması gerekiyordu ve evde öncelikli SIM kurulum hizmeti, veri paylaşımına sahip aile planları, uluslararası dolaşım ve tercihli fiyatlarda telefon yükseltmeleri sunacak. Jio Postpaid Plus'ın isteğe bağlı olması ve üst seviye Fiber planları ile sınırlı olması muhtemeldir.

İlgili tüketici, şirket web sitesine veya MyJio uygulaması yoluyla Jio Fiber genişbant servisi için başvurabilir. Web sitesi, 5 Eylül’deki planlar ve diğer fiyatlandırmalarla ilgili detaylarla güncellenecek gibi görünüyor.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Marvel stüdyolarının Magneto benzeri Loki planı

Çin’de duyuruldu; karşınızda hızıyla şaşırtan en yeni maglev tren