in

 Jio Fiber Planları, Rezervasyon, Fiyat, Teklifler, Hız ve Bilmeniz Gereken Diğer Detaylar

Jio Fiber Plans, Booking, Price, Offers, Speed, and Other Details You Need to Know

Jio Fiber, ticari olarak Rs'den başlayarak planlarla piyasaya sürüldü. Ayda 699. Bir yıldan fazla bekledikten sonra Reliance Jio, fiber genişbant servisi ile ilgili tüm önemli bilgileri açıkladı. Şirket, Jio Fiber planları, fiyatları, rezervasyonları, sabit hat servisi, Set-Top Box, içerik ortaklıkları, önizleme planı geçişi ve daha fazlası hakkında bilgi paylaştı. Daha önce açıklandığı gibi, Jio Fiber ülke genelinde 1.600 kasabadaki tüketicilere sunulacak. İşte Jio Fiber ticari lansmanı ile ilgili ilan edilen her şeyin bir derlemesi.

Reliance Jio'ya göre, şirket başlangıçta Bronz (ayda 699 R), Gümüş (ayda 849 Rs), Altın (ayda 1,299 R), Elmas (ayda 899 Rs) olarak adlandırılan toplam altı ön ödemeli plan sunacak. (Ayda 2,499), Platinum (aylık 3,999 Rs) ve Titanyum (aylık 8,499 Rs). Jio Fiber Bronze ve Silver planları 100Mbps veri hızı sunarken, Gold ve Diamond planları sırasıyla 250Mbps ve 500Mbps İnternet hızları ile gelecek. Hem Platin hem de Titanyum planları 1 Gbps veri hızı sağlayacaktır. Bu aylık planların yanı sıra, Jio Fiber ayrıca uzun vadeli 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık planlar sunacak.

Şirket, Jio Fiber planlarının her birinin sınırsız veri indirme ve yükleme ile geleceğini, ancak 100 GB temel Bronz planından başlayarak ve üst düzey Titanyum planı için 5000 GB'a çıkacak bir FUP olacağını söylüyor. Jio, başlangıçta plana bağlı olarak 250 GB'a kadar ücretsiz ekstra hızlı veri sunacak. Bu fazladan veri her planın FUP limitinden ayrıdır. 1 Gbps planları fazladan ücretsiz veri almayacak.

İnternet bağlantısına ek olarak, Jio Fiber planlarının her biri, şirketin Ev Telefonu sabit hat servisi, TV video araması, oyun ve 5 adede kadar cihaz için Norton antivirüs aracılığıyla ücretsiz yerel sesli aramalar sunacak. Özellikle, Jio Fiber Platinum ve Titanyum plan kullanıcıları, Jio VR platformuna, Jio Birinci Gün İlk Gösterisi film hizmetine ve özel spor içeriğine de erişecekler.

jio fiber planları jio fiber planları

Jio Fiber planları Rs'de başlıyor. Ayda 699 ve Rs ye çık. Aylık 8.499

Reliance Jio ayrıca, JioForever yıllık planlarını yapan yeni Jio Fiber müşterileri için Karşılama Teklifi yaptı. Bu teklif ücretsiz Jio Home Gateway cihazı (Rs. 5.000 değerinde), Jio 4K Set Top kutusu (Rs. 6.400 değerinde), iki aylık ekstra hizmet ve iki kat veriyi içerecektir. Ek olarak, bu teklif, Bronz aboneler için JioCinema ve JioSaavn uygulamalarına üç aylık ücretsiz erişim hakkı da içeriyor. Silver plan aboneleri OTT uygulamaları için üç aylık abonelik alırken, Gold, Diamond, Platinum ve Titanium plan aboneleri OTT uygulamaları için ücretsiz yıllık abonelik alacak. Hangi OTT uygulamalarının aboneliğe ekleneceği belli değil.

Ayrıca, JioForever Gold yıllık planının Jio Fiber abonelerine ücretsiz bir Muse 2 Bluetooth hoparlörü verilecek. Benzer şekilde, Silver yıllık plan abonelerine Thump 2 Bluetooth hoparlörler verilecek. Diamond ve Platinum yıllık plan abonelerine ücretsiz bir HD TV verilecek (her plan için farklı ekran boyutu). Gold plan aboneleri ayrıca 24 inç ücretsiz HD TV alacaktır, ancak yalnızca iki yıllık bir plan tercih ettikleri takdirde ve Titanium yıllık plan aboneleri 43 inç 4K TV alacaktır.

Altı aylık planlar bir aylık ekstra hizmet ve yüzde 50 ekstra verilerle gelirken, 3 aylık plan yalnızca yüzde 25 ekstra veri sağlayacak.

jio fiber karşılama teklifi

Jio Fiber Hoşgeldin teklifi, Altın ve üstü planlar için ücretsiz HD TV içermektedir

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

General Mobile Cumhurbaşkanı Edoğan

General Mobile’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a özel akıllı telefon

Bütçe dostu Samsung telefon arayanlara BİM’den müjde