in

 LG G8X ThinQ, 32 Megapiksel Selfie Kameralı, Güncellenmiş Çift Ekran Başlatıldı: Özellikler

LG G8X ThinQ With 32-Megapixel Selfie Camera, Updated Dual-Screen Launched: Specifications

Samsung, Galaxy Fold cihazının yeniden başlatılmasıyla katlanabilir akıllı telefonlarda başka bir fotoğraf çekerken, LG biraz farklı bir rota izliyor. Berlin'deki IFA 2019 fuarında şirket, ayrılabilir ikincil ekranla birlikte gelen LG G8X ThinQ cihazını duyurdu. LG, çift ekranlı kurulum fikrini ilk kez kullanmıyor. LG, bu yılın başlarında, Güney Kore'de ikincil bir geçmeli çantayla V50 akıllı telefonunu piyasaya sürdü. Özellikle, LG G8X ThinQ, Güney Kore'de 5G destekli LG V50S ThinQ olarak piyasaya sürülecek.

Yeni LG G8X ThinQ, USB Tip-C bağlantısıyla bağlanan ikincil bir ekran olan LG Dual Screen ile çalışıyor. İkincil ekran, birincil ekranla aynı boyutta, 6.4 inç full HD + 'dır, bu nedenle sonuçta elde edilen cihaz normal bir katlanabilir akıllı telefon gibi görünür. Bir menteşe, kullanıcıların ekranı 360 derece döndürerek sağlam bir yapı oluşturmasını sağlar.

LG, en yeni G serisi telefonunun ve gelişmiş LG İkili Ekranının bir mobil cihazdaki çoklu görevler ve içeriğe erişmek için daha iyi bir yol sunması gerektiğini söyledi.

Çantada ayrıca dışarıda bir adet 2.1 inç monokrom OLED ekran bulunuyor. Bu, saat, tarih, pil durumu, bildirim işaretleri ve diğer detaylar gibi bazı bilgileri görüntülemek için kullanılabilir.

LG G8X ThinQ, 6,4 inç FullVision ekran ile birlikte geliyor ve bir ekran parmak izi sensörüne sahip. 32 megapiksel ön yüze bakan bir kamerayı barındıran ön tarafında küçük bir su damlası şeklinde ekran çentiği var. Kamera, düşük ışık koşullarında portre çekimi yapmayı kolaylaştıran Yansıtmalı Mod ile birlikte gelir.

Arkada, LG G8X ThinQ, süper geniş açılı lensli 13 megapiksellik ikincil bir atıcı ile birlikte 12 megapiksel birincil kamera sensörlü çift kamera kurulumuna sahip. LG, kameralarını G8X ThinQ ile güçlendirmek için bir dizi yazılım özelliği getiriyor. AI Action Shot, hızlı hareket eden itirazları yakalamak için deklanşör hızının 1/480 sn'ye kadar hızlandırılmasına yardımcı olur. LG ayrıca gelişmiş video dengeleme özelliği de ekledi.

Telefon 6 GB RAM tarafından desteklenen Qualcomm'un Snapdragon 855 SoC tarafından desteklenmektedir. Kutudan çıkarılmış Android 9 Pie'i çalıştırır ve 128 GB depolama alanıyla kullanıma sunulur. Yeni bir ASMR modu, kullanıcıların cihazda bulunan tüm mikrofonları kullanarak daha ayrıntılı ses yakalamalarını sağlar.

LG G8X ThinQ, Qualcomm Quick Charge 3.0 desteğine sahip 4.000mAh batarya ile birlikte geliyor. Telefon iki adet 1.2W hoparlör içerir ve Meridian Audio tarafından olağanüstü ses kalitesi vaat eden 32 bitlik bir Hi-Fi Quad DAC özelliğine sahiptir.

LG G8X ThinQ ve LG Dual Screen bu yılın bir zaman sonra piyasaya sürülecek. LG daha sonra fiyat detaylarını açıklayacak. Daha önce de belirtildiği gibi, LG G8X ThinQ şirketin ev piyasasında 5G desteği ile LG V50S ThinQ olarak piyasaya sürülecek. IFA 2019 kapsamının tamamı için bu sayfayı ziyaret edin.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call of Duty: Modern Warfare system requirements are out, and it's time to clear 175GB

Call of Duty: Modern Warfare system requirements are out, and it’s time to clear 175GB

Vivo Z1x With 48-Megapixel Triple Rear Camera Setup, Snapdragon 712 SoC Launched in India: Price, Specifications

 Vivo Z1x 48 Megapiksel Üçlü Arka Kamera Kurulumu ile Hindistan'da Başlatılan Snapdragon 712 SoC: Fiyat, Özellikler