in

 Metz M55S9A OLED Android TV Hindistan'da piyasaya sürüldü, Rs'de fiyatlandırıldı. 99.999

Metz M55S9A OLED Android TV Launched in India, Priced at Rs. 99,999

Bir zamanlar kaliteli televizyonlar yapmak için dünya çapında ün kazandı, Alman marka Metz o zamandan beri el değiştirdi ve şu anda Çinli TV yapımcısı Skyworth'ün bir parçası. Şirket kısa bir süredir Hindistan'da bulunuyor ve ülkedeki en yeni ve en kaliteli ürünü olan 55 inç Metz M55S9A OLED Android TV'yi piyasaya sürdü. Rs olarak fiyatlandırılır. 99,999, Metz 55S9A, Amazon Hindistan'dan satın alınabilecek ve bugün mevcut olan en uygun fiyatlı OLED TV'ler arasında yer alacak.

Bu makaleyi yazarken Amazon'da kullanılamaz olarak listelenmiş olmasına rağmen, Metz M55S9A OLED Android TV yakında satışa sunulacak. TV, 3840×2160 piksel çözünürlüğe sahip 4K bir modeldir ve HDR içeriğini destekler. Bir OLED paneline sahip olmak, TV'nin üstün siyah seviyeleri ve teorik olarak sınırsız kontrast sağlayabildiği ve bu nedenle daha iyi görüntü kalitesi sunacağı anlamına gelir.

OLED TV'ler tipik olarak pahalıdır; yakın zamanda incelediğimiz amiral gemisi Sony A9G, Rs'de fiyatlandırılmıştır. 2,99,900 sonrası. OLED TV'yi daha uygun bir fiyata almak isteyen alıcılar, yeni çağ ekran teknolojisi ile birlikte gelen Rs'nin çok daha düşük bir fiyatı olan Metz 55S9A ile ilgilenecekler. 99.999. TV, 2,5 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanı olan dört çekirdekli bir işlemci tarafından desteklenmektedir. Uyumlu cihazlardan video yayını için yerleşik bir Chromecast de bulunmaktadır.

TV, 20W ses çıkışı, DTS-X Pro sesi, 120Hz yenileme hızı, üç HDMI bağlantı noktası, üç USB bağlantı noktası ve uygun bir orta monte stand gibi çeşitli özelliklerle birlikte gelir. Akıllı bağlantı için, Metz M55S9A OLED TV, Google sertifikalı Android TV 8.0'da çalışır ve Netflix ve YouTube'u yerel olarak destekler. Ayrıca, daha fazla uygulama indirmek için Android TV için Google Play Store'a da erişim vardır.

Metz ayrıca kısa süre önce Hindistan'da daha uygun fiyatlı LED Android TV dizisini başlattı. 12.999. 1938'de Almanya'da kurulan Metz markası, TVworth'ü Skyworth tarafından 2015 yılında satın aldı.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsung Galaxy Note 10 Pro

Samsung Galaxy Note 10 Pro tasarımına yönelik yeni sızıntı

Samsung Galaxy Note 9 sahiplerini sevindirecek güncelleme