NASA’da Yatarak Para Kazanılıyor

NASA’da Yatarak Para Kazanılıyor

319
0
PAYLAŞ

Nasa’nın bir deneyine gönüllü olarak katılan Andrew Iwaicki şimdi sadece yatarak 18 bin dolar kazanıyor. Ancak bu göründüğü kadar kolay bir deney değil.

YATTIĞI YERDEN PARA KAZANIYOR AMA YORULUYOR

Nasa bir yatak testi yapmak için gönüllü ilanı verdiğinde Andrew Iwaicki bu ilana başvurmuş ve beklemeye başlamış. Aradan geçen süre içinde ise işini kaybetmiş. Ancak işini kaybetmesinin ertesi günü Nasa tarafından aranmış ve deneye kabul edildiği bildirilmiş. Şimdi Andrew Iwaicki sadece yatarak kaybettiği işinden daha fazla para kazanıyor.

Nasa üç yıldır yatak testleri yapıyor ve Andrew Iwaicki bu testlerde yer almak için gönüllü olmuş. Test 70 gün boyunca sürecek ve Andrew Iwaicki bu süre içinde hep yatıyor olacak. Andrew Iwaicki şu an 49. Güne gelmiş durumda ve bu süre zarfı boyunca bir yatakta yatar pozisyonda yaşadı. Zamanını televizyon izleyerek ve kitap okuyarak geçiren adamın aslında işi o kadar kolay değil. Söylediğine göre sırtını temizlemesi oldukça zor oluyormuş ve dişlerini fırçalarken neredeyse boğuluyormuş. Ayrıca kitap okurken de yatarak okuması gerektiği için kolları hayli yoruluyormuş.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK