in

 Onur V30, V30 Pro Kaçak İpuçları 60-Megapiksel Arka Kamera, Kirin 990 SoC, Delgeç Ekranı

Honor V30, V30 Pro Leak Tips 60-Megapixel Rear Camera, Kirin 990 SoC, Hole-Punch Display

Şeref son zamanlarda Honor V30 serisi telefonlarının şirket içi Kirin 990 5G yonga seti ile çalıştırılacağını açıkladı. Yeni bir sızıntı, Huawei'nin Onur yan kuruluşunun yakında yalnızca bir tane değil iki Honor V30 serisi telefonu piyasaya sürebileceğini gösteriyor – standart Honor V30 ve Honor V30 Pro. Ek olarak, bazı önemli özellikler Honor V30 ve Honor V30 Pro da çevrimiçi olarak ortaya çıkmıştır. Ancak, iki Honor V30 serisi telefonun ne zaman resmen başlatılacağına dair bir söz yok.

Başına cıvıldamak tipster Teme (@ RODENT950) tarafından Şeref, iki amiral gemisi olan Honor V30 ve Honor V30 Pro'yu piyasaya sürmeye hazır. Uçucu ayrıca, ince çerçeveli bir tam ekrana ve sol üst köşede yer alan bir delik açıcı ön kameraya sahip görünen Honor V30'u gösteren bir görüntü paylaştı. Onur V30'un ön yüzünün tasarımı Onur 20'ninkine çok benziyor. Tweet, Onur V30'un Kirin 990 SoC tarafından destekleneceğinden bahsetti. yonga seti.

Öte yandan Honor V30 Pro, geçen ay resmen onaylanan Kirin 990 5G SoC tarafından desteklenecek. Sızan özelliklere gelince, Huawei V30, tek bir delikli ön kameraya sahip bir LCD ekrana sahip olacak. Telefonun, üçlü arka kamera sisteminin bir parçası olacak 60 megapiksel arka kamera kullanacağı bildiriliyor. Dahası, 22.5W SuperCharge destekli 4.000mAh batarya ile donatılmış olarak geliyor.

Daha güçlü Honor V30 Pro’ya gelince, 60 megapiksellik bir ana sensör içerecek olan bir dörtlü arka kamera kurulumunu destekliyor. Yaklaşan onur amiral gemisi, çift delikli selfie kameralı bir AMOLED ekrana sahip olacak. Raporun daha hızlı 40W SuperCharge desteğine sahip daha büyük 4,200mAh batarya ile donatılmış olacağı bildiriliyor. Ayrıca, Honor V30 Pro'nun 15W kablosuz şarj için destek sunduğu da iddia ediliyor.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayı arttı; işte Android Q alacağı kesinleşen tüm Huawei modelleri!

iPhone’da “kullanılmayanları sil” özelliği ile ekstra depolama alanı açma [Nasıl yapılır?]