in

 Oppo A9 2020 Hindistan'da Lansman Tarihini Ayarladı 10 Eylül için Spor Dörtlü Arka Kameralar Olacak

Oppo A9 2020 Launch Date in India Set for September 10, Will Sport Quad Rear Cameras

Oppo A9 2020, 10 Eylül’de Hindistan’da piyasaya sürülmeye başlandı. Şirket şimdi akıllı telefon lansmanı için Hindistan’a geldiğini doğruladı. Davetiye posteri, telefonun dörtlü arka kamera kurulumuna, arka parmak izi tarayıcısına sahip olacağını ve aynı zamanda birden fazla degrade kaplamalı olacağını gösteriyor. Muhtemelen bu telefon bu yıl nisan ayında başlatılan Oppo A9'un ardılı – temmuz ayında Hindistan'a geldi. Orijinal Oppo A9 çift arka kamera kurulumu ve waterdrop tarzı çentik ile birlikte geliyor.

Medya davetinde Oppo A9 2020'nin Hindistan'da 10 Eylül'de başlatılacağı doğrulandı. Lansman etkinliği 12:00 (öğlen) IST'de başlayacak. Davetiye posteri, Oppo A9 2020'nin dört renk seçeneğiyle geleceğini öne sürüyor – Beyaz, Mavi, Mor ve Siyah. Davet, telefonun dörtlü kamera kurulumu ile donatıldığını söylüyor. Telefon görüntüsünde dikey olarak hizalanmış üç sensör ve flaşın altına yerleştirilmiş başka bir küçük sensör gösterilmektedir. Kamera kurulumunun hemen altında bir arka parmak izi sensörü de var.

Oppo A9 2020'nin son teaser'leri resmi Oppo Vietnam Facebook sayfasında görüldü ve telefona yeşil ve mor renklerde degrade bir görüntü verdi. Oppo A9 2020, selefine benzeyen bir su damlası çentik tasarımı sporu yapmaya başladı.

Telefon ayrıca 8 çekirdekli 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanıyla eşleştirilmiş, sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 665 SoC tarafından destekleniyor. Karşılaştırma için, önceki Oppo A9'a, MediaTek Helio P70 SoC güç verilmiş ve yarım RAM miktarına sahip. Oppo A9 2020, 48 megapiksel sensör tarafından yönlendirilen dörtlü arka kameralara sahip olacak.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Awesome Games Done Quick 2020 will include a Destiny 2 raid, Bloodlines, and Sekiro

Tesla’dan “tuvalet kağıdına” kadar giden kemer sıkma politikası