in

 Realme 5, Hindistan'daki İlk Yazılım Güncellemesini Aldı, Kamera Geliştirmeleri ve Güvenlik Güncelleştirmeleri İçerdi

Realme 5 Gets Its First Software Update in India, Includes Camera Improvements and Security Updates

Realme 5 şimdi Hindistan'daki ilk yazılım güncellemesini alıyor. Telefon, bu yıl Ağustos ayında Realme 5 Pro ile birlikte lanse edildi. Realme 5 dört arka kamera kurulumu ile uygun fiyatlı bir akıllı telefon. Akıllı telefon şimdiye kadar Hindistan'da birden fazla flaş satışı ile mevcuttu. Yazılım güncellemesi, varsayılan kamera uygulamasında bir dizi iyileştirme ile birlikte bir dizi sistem ve güvenlik güncellemesi getiriyor. Güncelleme, bu yılın Ağustos ayı için Android güvenlik düzeltme ekini içeriyor.

Yeni ColorOS 6.0 güncellemesi, RMX1911EX_11_A.12 ürün yazılımı sürümünü taşır ve 2,34 GB boyutundadır. Yeni güncelleme ile Realme 5'in 12 megapiksel kamerası biraz daha iyi çözünürlükte fotoğraf çekebilecek. Portre modu efekti ayrıca güncelleme işleminde bir iyileşme aldı.

Realme 5'in yeni güncellemesi, güncellemedeki değişime göre, WhatsApp ve Facebook Messenger video görüşmelerinin performansını da artırmaya yardımcı olacak.

Güncelleme artık havadan güncelleme olarak sunuluyor ve önümüzdeki birkaç hafta içinde tüm Realme 5 kullanıcılarına sunulacak. Realme 5 ünitenizin bunu alıp almadığını kontrol etmek istiyorsanız, Ayarlar> Yazılım Güncellemeleri bölümüne gidin ve yeni güncellemeleri kontrol edin.

Realme 5, Android 9 Pie'yi temel alan ColorOS 6.0'ı kullanıyor ve Qualcomm's Snapdragon 665 SoC tarafından destekleniyor. Corning Gorilla Glass 3+ korumasını içeren 6.5 inçlik bir HD + ekrana sahip. Telefon arkasında dörtlü kamera kurulumu ile birlikte gelir ve elektronik görüntü sabitleme (EIS) içerir. Özçekimler için, Realme 5 AI güzellik modları ile 13 megapiksel özçekim kamera ile birlikte geliyor.

Hindistan'da Realme 5 fiyatları Rs'den başlıyor. 3GB RAM / 64GB depolama değişkeni için 9,999 ve Rs'ye yükselin. 4 GB RAM / 128 GB depolama değişkeni için 10.999.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Neden e-posta saldırıları bir numaralı güvenlik endişeniz olmalı

Neden e-posta saldırıları bir numaralı güvenlik endişeniz olmalı

Arduino’dan uygun fiyatıyla şaşırtan kartlar