in

 Realme Festival Günleri Satışı, Realme 5, Realme 5 Pro ve Daha Fazlasında İndirimlerle Geri Döndü

Realme Festive Days Sale Is Back With Discounts on Realme 5, Realme 5 Pro, and More

Realme'nin Şenlikli Günleri satışı geçen hafta sona erdi, ancak şirket başka bir baskısıyla geri döndü. Realme, Festival Günleri'nin satışını yeniden başlattı, bunun bir parçası olarak, çok çeşitli Realme telefonları indirimli fiyatlara kaptı. Realme Şenlikli Günleri satışı zaten yayında ve 9 Ekim'e kadar devam edecek. Realme X ve Realme 5'in beğenilerini içeren indirimli akıllı telefonlar, önümüzdeki üç gün boyunca resmi Realme web sitesinde ve Flipkart'ta satışa sunulacak.

İndirimler hakkında konuşurken, Realme 5'in 3GB + 32GB varyantının fiyatı Rs'ye düşürüldü. 8999. Telefonun rs. 4GB + 64GB sürümü şu anda Rs'de mevcuttur. 9,999, normal Rs fiyatını aşağı çekiyor. 10.999. Fiyat indiriminin yanı sıra, alıcılar ayrıca Citi kredisi ve banka kartı, Flipkart Axis Bank'ta yüzde 5 Sınırsız Nakit İade ve Flipkart'ta Axis Bank Buzz kredi kartı ile yüzde 10'luk anında bankacılık indirimi elde edebilirler. Realme web sitesinden yapılan alışverişlerde alıcılar, HDFC Bank banka kartlarını, yüzde 10'luk MobiKwik SuperCash'i ve ilave bir Rs'yi kullanarak yüzde 10'luk para iadesinden faydalanacak. Telefon alışverişinde 500 indirim.

Realme Festive Days satışının bir parçası olarak sunulan diğer indirimli telefonlar, Rs'de satılan Realme 5 Pro'yu içerir. 12,999, Rs indirimi sayesinde. 1.000 ön ödemeli ödemeler. Selefi, Realme 3 Pro, şu anda Rs listelenmiştir. Reals web sitesinde 10,999 ve bir Rs sonrası Flipkart. Ön ödemeli ödeme emirlerinde 1000 indirim. Düşük seviye Realme 3 ve Realme 3i ayrıca geçici fiyat indirimleri almış ve Rs'den satın alınabilir. 8,499 ve Rs. 7999.

Son olarak, Rs'de başlayan Realme X. 16,999, şimdi Rs'de mevcuttur. Rs değişiminden sonra 16.499. Realme web sitesinde 500. Yüzde 10 bankacılık indirimi, hem Flipkart hem de Amazon'dan yukarıda listelenen tüm Realme telefonlarında geçerlidir. Daha önce de belirtildiği gibi, Realme Festival Günleri satışı hem resmi Realme.com web sitesinde hem de Flipkart'ta yayınlanmakta ve 9 Ekim'de sona ermektedir.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

robot balık

Bünyesinde enerji için kan benzeri sıvı kullanılan ilginç robot balık

Dikkat çeken Huawei nova 5 ailesi hakkında tüm bilinenler