in

 Redmi TV 70 17 Eylül'de Hindistan'da Başlayabilir, Diğer Akıllı Ev Cihazları

Redmi TV 70 May Launch in India on September 17, Other Smart Home Devices Also Teased

Xiaomi, akıllı ampullerden yaşam tarzı ürünlerine ve ev gereçlerine kadar uzanan ürünleri piyasaya sürerek, Hindistan'daki akıllı ev portföyünü yavaşça genişletiyor. Şirket şimdi Hindistan'da yeni piyasaya sürülen Redmi TV 70'e dönüşebilecek yeni bir ürün ortaya çıkmaya başladı. Resmi Xiaomi India Twitter hesabı, Redmi TV 70'in piyasaya sürülebileceğini öne sürerek birkaç ipucu verdi. 17 Eylül’deki bir etkinlikte Hindistan’da, o gün Bengaluru’daki bir açılış etkinliğine davetler gönderdi. Çin’deki şirket, Mi Mi menşeli ülkedeki ülkede çok çeşitli akıllı televizyonlar satıyor. Akıllı TV portföyüne bir başka ilave.

Resmi Xiaomi Hindistan Twitter kolu paylaşılan TV gibi görünen ve 17 Eylül'de 'Daha Akıllı Yaşam 2020' lansman tarihini açıkça söyleyen bir teaser, Xiaomi henüz ürünün adını açıklamamasına rağmen, ince çerçeveli bir TV'nin görüntüsü Redmi’nin TV 70'in Hindistan lansmanı boru hattında olabilir. Bir diğeri cıvıldamak elden geldiğince, bu ayın sonunda Hindistan'da birden fazla akıllı ev cihazının başlatılabileceğini öne sürüyor.

Ayrıca, resmi Mi TV Hindistan Twitter kolu paylaşılan şirketin, Hindistan'daki Mi TV cihazlarının dizilişinde 40 güncelleme gerçekleştirdiğini iddia eden bir mesaj. Ve bu başlı başına bir başarı olsa da, post 17 Eylül'deki lansman olayından daha büyük bir haberin çıkacağından bahseder. 70.

Bahsettiğimiz gibi, Xiaomi ayrıca 17 Eylül'de Bengaluru'daki Smarter Living 2020 açılış etkinliğine davet gönderdi. Davet, Mi TV güncellemeleriyle ilgili benzer istatistikleri ve gelecek güncellemeleri detaylandırdı. Şirket, Mi TV 4A Pro (49 inç), Mi TV 4X Pro (55 inç), Mi TV 4 Pro (55 inç )’nin Ekim ayından itibaren Pie güncelleme almaya başlayacağını duyurdu.

Özellikle, Xiaomi kısa süre önce Çin'de tam ekran bir Mi TV dizisi ve 65 inçlik bir Mural TV başlattı. Bunlar Xiaomi'nin getirdiği modeller olabilir. Hindistan'a henüz getirilmemiş olan 75 inç ve 65 inç'lik Mi TV modelleri de var ve bunlar ülkede piyasaya sürülen modeller olabilir. Davet, 17 Eylül etkinliğinde olayların “işler daha da büyüdü!” Olacağını ekliyor.

Hatırlamak gerekirse, Redmi TV 70 geçtiğimiz ayın sonunda Çin'de piyasaya sürüldü ve bazı etkileyici spesifikasyonları kabaca Rs civarında bir fiyat noktasına getirdi. 38.000. HDR destekli 70 inç 4K ekran ile donatılmış olarak geliyor ve şirketin PatchWall platformunda çalışıyor. 2GB RAM ve 16GB dahili depolama yanında dört çekirdekli 64-bit Amlogic SoC ile çalışıyor. Ayrıca, üstün multimedya tüketim deneyimi sunmak için Dolby Audio ve DTS HD teknolojisini de destekler.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elektrikli bisiklet Titan R

Nostaljik tasarım ile modern altyapıyı birleştiren elektrikli bisiklet: Titan R

2,5 milyarı gören Android’in en yenisi: İşte Android Q ve yeni özellikleri