in

 Revolt RV400, RV300, “Bir kereye mahsus ödeme seçeneği” için isyanı bozuldu

Revolt RV400, RV300 Now Available With ‘Revolt Cash Down’ One-Time Payment Option

Micromax'ın kurucu ortağı Rahul Sharma'nın İsyanı Intellicorp, RV400 ve RV300 elektrikli motosikletlerini bir aydan biraz daha önce başlattı. Bu elektrikli motosikletler kısa sürede satışa sunuldu ve otomotiv endüstrisinin alışkın olduğu bir satın alma seçeneği yerine bir abonelik modeline sahipti. Abonelik modeliyle, sadece Rs ödeyerek kendi Revolt RV300'ünüze sahip olabilirsiniz. Her ay 2,999. Bununla birlikte, bir abonelik modelini tercih etmek istemiyorsanız, Revolt bu iki elektrikli motosiklet için bir defalık bir ödeme fiyatı açıkladığından bazı iyi haberler var.

Revolt, aylık olarak sabit bir abonelik ödeyerek insanların bu Revolt elektrikli motosikletlerine sahip olmalarını sağlayan bir MaaS (Hizmet Olarak Motosiklet) modeline sahiptir. Bu bir Revolt motosiklet satın almak için tek ödeme yöntemiydi ve Benim İsyan Planı olarak adlandırılmıştı. Şirket şimdi motosiklet için tüm tutarı bir kerede ödeyebileceğiniz doğrudan bir ödeme yöntemi getirmiştir.

Bu yeni plan “İsyanı Düşen Nakit” planı olarak adlandırılır ve Revolt RV400 ve RV300’e eski bir galeri fiyatı koyar. Revolt RV400, Rs. 98,999, RV300 Rs konumundayken. 84.999. Bunlar aynı zamanda yol fiyatından önce maliyet olarak adlandırılır ve onaylanan Fame II sübvansiyonunu içerir. Kayıt ücreti, sigorta, akıllı kart ve 3 yıl boyunca bir defaya mahsus olmak üzere 4G bağlantı ücretini içeren asıl fiyat daha yüksektir.

Şirket ayrıca elektrikli motosikletlerinin haftasonu boyunca Pune'da bulunduğunu açıkladı ve Revolt Motosikletlerini rezerve edenlerin artık test sürüşleri ve KYC formalitelerini tamamlamak için Revolt Merkezlerine gidebileceğini açıkladı. Şirket Pune'da ekim ayı sonuna doğru teslimatlara başlayacak. Revolt Intellicorp yakında ikinci parti Kasım-Aralık ve Ocak-Şubat 2020 için yapılan rezervasyonların kapandığını açıklayacak. İsyan önümüzdeki dört ay içinde Bengaluru, Haydarabad, Bombay, Ahmedabad ve Chennai'de yeni İsyan Hub'ları açmayı planlıyor. İsyancı motosikletler Yeni Delhi'de zaten mevcut.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xiaomi CC serisi CC9 CC9e

Resmi olarak duyuruldu; işte karşınızda yeni Xiaomi CC telefon serisi

15 inç MacBook Pro krizi: Apple bazı modelleri geri çağırıyor