in

 Samsung Galaxy M10s, Galaxy M30 3GB RAM Varyant Diwali'den Önce Hindistan'da Başlayacak

Samsung Galaxy M10s, Galaxy M30 3GB RAM Variant to Launch in India Before Diwali

Samsung, 18 Eylül'de Hindistan'da yeni Galaxy M30s akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazır hale geldiğinde, Güney Koreli teknoloji devi ülkeye Galaxy M10s adlı yeni bir telefon getireceğini açıkladı. Akıllı telefon Hindistan'ın ilk çıkışını Diwali'den önce yapacak; Ancak şirket şu an için salıverme tarihini tam olarak tamamladı. Ek olarak Samsung, 3GB RAM ve 32GB dahili depolama özelliğine sahip ülkedeki Galaxy M30 akıllı telefonunun yeni bir versiyonunu piyasaya sürecek.

Samsung, Xiaomi, Oppo, Vivo ve Huawei gibi Çinli akıllı telefon üreticilerinin zeminini yeniden kazanmak için bu yılın Ocak ayının sonlarında bütçesini Hindistan'da ilk Galaxy M serisi tanıttı. Şirket, ülkede Xiaomi'nin gerisinde kaldı ve Çinli akıllı telefon üreticisi ardışık sekiz çeyrek boyunca akıllı telefon pazarında zirveye devam etti. Bununla birlikte, altı ay önce M serisinin lansmanı ve yenilenen A serisi şirketin Çin rakibine yetişmesine yardımcı oldu.

“[Galaxy M series phones] Tüketici tercihi, tüketici sevgisi, satış ve iş anlamında doğru sinire dokunduk, ”dedi. Samsung Hindistan, Akıllı Telefon İşletmesi Kıdemli Başkan Yardımcısı Asim Warsi, Gadgets 360'a şunları söyledi:“ Yıldan 100'e kadar büyüyoruz. liderliğindeki çevrimiçi işimizde geçen yıla göre yüzde [Galaxy] M serisi.”

Galaxy M serisinin ülkedeki başarılı çalışmasına devam etmek için Samsung, şimdi iki yeni akıllı telefonu ve mevcut Galaxy M30 telefonunun yeni bir türevini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Warsi'ye göre, Samsung Galaxy M30 cep telefonunun yeni Galaxy M30s, Galaxy M10s ve yeni 3GB RAM modelini piyasaya sürecek. Şirket, Galaxy M30'ların 18 Eylül'de ülkede büyük bir 6.000mAh batarya ile piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Warsi, daha önce açıklanmayan özelliklere ek olarak, Samsung Galaxy M30'ların 48 megapiksel ana sensör, 6.4 inç Super AMOLED Infinity-U Ekran ve Exynos 9611 SoC ile üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacağını doğruladı.

Yakın tarihli bir IANS raporuna göre, Samsung Galaxy M30s Rs arasında fiyatlandırılacak. 15.000 ve R. Ülkede 20.000.

Ayrıca, Warsi yaklaşmakta olan Galaxy M10s'un Rs altında fiyatlandırılacağını belirtti. 10.000’de Super AMOLED ekran paneli ve 4.000mAh pil bulunuyor. Telefon ayrıca çift arka kameralara sahip olacak. Telefon Samsung Galaxy M10’a Rs’de katılacak. 10.000 fiyat segmenti.

Ayrıca, Samsung, ülkeye Galaxy M30'un yeni 3GB + 32GB varyantını da getirecek. Şubat ayında piyasaya sürülen Samsung Galaxy M30, şu anda 4GB + 64GB ve 6GB + 128GB modellerinde sunuluyor. Bu noktada, yeni varyantın fiyatlandırması hakkında bir söz yoktur, ancak Rs arasında olması muhtemeldir. 11,990 ve Rs. 12.990.

Bahsettiğimiz gibi, Samsung Galaxy M10 ve Galaxy M30 3GB + 32GB varyantı Diwali'den önce mağazalara ulaşacak.

Editörün Notu: Samsung, Gadgets 360'a Galaxy M10'ların üçlü arka kameralara değil çift arka kamera kurulumuna sahip olacağını bildirdi. Rapor aynı yansıtacak şekilde güncellendi.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geleceğin kuryesi; Ford’dan iki bacaklı insansı robot [Video]

Trump Says US Does Not Want to Discuss Huawei With China

 Trump, ABD'nin Huawei ile Çin'i Tartışmak İstemediğini Söyledi