in

 Truecaller, Dünyada 500 Milyon İndirme, 150 Milyon Günlük Aktif Kullanıcı Tarafından Geçtiğini Söyledi

Truecaller Says It Has Crossed 500 Million Downloads, 150 Million Daily Active Users Globally

Çarşamba günü Truecaller, indirmeler açısından 500 milyonu geçtiğini ve şu anda dünya genelinde günlük 150 milyon aktif kullanıcısı olduğunu duyurdu. Şirketin 150 milyon aktif kullanıcısı olan başarısı, Truecaller’in WhatsApp ve Facebook Messenger gibi uygulamaların ardından Hindistan’da en çok kullanılan iletişim uygulaması olduğunu söyledi.

Truecaller CEO'su ve Kurucusu Alan Mamedi, "Bu çok önemli bir başarı. Günlük 150 milyon aktif kullanıcı ve 500 milyon indirme olağanüstü. Bu kilometre taşları, kullanıcılarımızın markamıza olan inancının ve güveninin altını çiziyor." Dedi.

Kısa süre önce, şirket dünya çapında 1 milyondan fazla ödeme yapan aboneyi geçtiğini ve ücretli abonelik hizmeti olan Truecaller Premium'a bir dizi yeni özellik eklediğini duyurdu. Bengaluru, Gurugram ve Mumbai'deki ofisleriyle şirket çalışanlarının yarısından fazlası Hindistan'dan geliyor.

Dönüm noktasını ilan eden basın bülteninde Truecaller, yakında “akıllı telefon üreticileri tarafından bugün sunulan standart çevirici deneyiminde devrim yaratan” yeni hedefleri ortaya çıkaracağını da söyledi. Bunlar Çağrı Uyarıları ve Tam Ekran Arayan Kimliği.

Yaklaşan Çağrı Uyarıları özelliği Android kullanıcıları içindir. Şirket, gelecekte Truecaller uygulamasının, telefon çalmadan önce onları arayan kullanıcılara bir Arama Uyarısı göndereceğini söylüyor. Tam olarak bunun nasıl çalıştığı ve bunun nasıl uygulanacağı görülüyor.

Tam Ekran Arayan Kimliği için olduğu gibi, Truecaller bir bakışta kimin aradığını görmenin daha kolay olacağını söylüyor. “Yeni tam ekran Arayan Kimliği ile, gelen bir aramanın kişisel, işletme veya spam olup olmadığını anında göreceksiniz – ve bunun üzerine, aynı mesajı hızlı bir şekilde kabul etme, reddetme veya gönderme gibi diğer tüm önemli işlemleri yapabilirsiniz. ekran. Bu, işletmelere iş profillerinin kontrolünü ele alma konusunda daha iyi bir fırsat sunuyor ve sırayla kullanıcılar, onlarla kimin iletişim kurmaya çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinecek ”dedi.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Huawei nova 5i Pro

Aile büyüyor; şimdi de Huawei nova 5i Pro görselleri ortaya çıktı

Huawei tarafında dikkat çeken Android Q temelli EMUI 10 haberi