in

 Vivo Z1x Hindistan Bugün için Piyasaya Sürüldü: Canlı Yayını, Beklenen Teknik Özellikleri ve Daha Fazlasını Nasıl İzlersiniz?

Vivo Z1x India Launch Set for Today: How to Watch Live Stream, Expected Specifications, and More

Vivo Z1x bugün Hindistan’da piyasaya sürülecek, şirketin ZK’nın ikinci Z serisi akıllı telefonu. Vivo, piyasaya sürülmesine kadar olan ayrıntılarla uğraşıyor ve bu yüzden tasarımından çeşitli özelliklere kadar Vivo Z1x hakkında bir şeyler biliyoruz. Akıllı telefonun şimdiye kadar öne çıkan özellikleri, 48 megapiksel sensör ve 4.500 mAh bataryadan oluşan üçlü arka kamera kurulumu gibi görünüyor. Vivo Z1x lansman zamanı, canlı yayın ayrıntıları, beklenen fiyat ve daha fazlası hakkında bilgi için okumaya devam edin.

Vivo Z1x, 6 Eylül Cuma günü öğlen 12'de (öğlen) IST'de başlayacak. Lansman, şirketin Facebook sayfasında yayınlanacak. Vivo Z1x'in piyasaya sürülmesinden ortaya çıkan ayrıntılar için Gadgets 360'a devam edin. Şimdilik Hindistan'da Vivo Z1x fiyatıyla ilgili somut bir bilgimiz yok. Ancak şimdiye kadar açıklanan özelliklere baktığımızda, akıllı telefonun alt bölgelerde fiyatlandırılmasını bekliyorduk. 20.000 segment.

Gerçekten de Çin'de piyasaya sürülen Vivo Z5’in bir markasıysa, Vivo Z1x’in benzer bir şekilde fiyatlandırılması bekleniyor – Hindistan’a gelince 1,598 CNY (kabaca R. 16,000). Ayrıca akıllı telefonun Flipkart'a özel olacağını da biliyoruz.

Vivo Z1x şimdiye kadar bir su damlası şeklindeki çentik, Snapdragon 712 SoC, 22.5W FlashCharge teknolojisine sahip 4,500mAh batarya ve üçlü bir arka plana sahip bir Süper AMOLED ekran (6.38 inç ekran olması bekleniyor) kullanmaya başladı. kamera kurulumu (48 megapiksel Sony IMX582 + 8 megapiksel geniş açı + 2 megapiksel portre), 32 megapiksel ön kamera ve ekran parmak izi sensörü. Şimdiye kadar, teknik özellikler kesinlikle 8GB RAM ve 128GB dahili depolama ile piyasaya sunulan Vivo Z5 ile eşleşiyor gibi görünüyor. Vivo Z1x lansmanında birkaç saat içinde ayrıntılı teknik özellikler ortaya çıkmalıdır.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Red Dead Redemption 2 system requirements revealed

İlk resmi açıklama; Huawei, Android yaptırımı karşısında ne yapacak?