in

Xiaomi, Gelecek Yıl 10'dan Fazla 5G Telefonunu Piyasaya Sürmeyi Planlıyor, CEO Lei Jun

Xiaomi Plans to Launch More Than 10 5G Phones Next Year, CEO Lei Jun Reveals

Xiaomi bu yıl birkaç 5G telefon başlattı ve gelecek yıl 5G portföyünü ikiye katlamayı planlıyor. Xiaomi şefi Lei Jun, şirketin önümüzdeki yıl 10 5G akıllı telefonu piyasaya sürmeyi planladığını açıkladı. Özellikle, 5G desteği yalnızca Xiaomi'nin amiral gemisi ve yüksek kaliteli telefonları ile sınırlı olmayacak, çünkü şirket orta ve düşük seviye telefonlarında da 5G bağlantısı sunmayı hedefliyor. 5G desteği ile gelecek olan Xiaomi telefonları arasında, yakında resmi olacak olan Redmi K30 var.

Reuters'in bir raporuna göre, Jun Çin'deki Dünya İnternet Konferansında konuşuyordu ve Xiaomi’nin 2020’de 10 5G’den fazla telefon başlatma planlarını açıkladı. eylülde. Xiaomi Mi 9 Pro 5G'ye olan talebin beklentileri aştığı ve hatta envanter sorunlarına yol açtığı bildirildi.

Xiaomi'nin 5G destekli amiral gemisi için son derece cesaret verici yanıt, Çin firmasının amiral gemisi, orta seviye ve düşük seviye serilerinde 5G telefonları geliştirmesine neden oldu.

“Sektördeki insanlar gelecek yıl 4G modellerinin satmayacağından korkuyor, bu seçim yapmaktan başka çareniz yok. Bu nedenle, operatörlerin 5G baz istasyonlarının genişlemelerini hızlandırabileceğini umuyoruz ”, dedi.

Xiaomi Mi Mix 3 5G ve Mi 9 Pro 5G, Xiaomi'nin halihazırda kullanıcıların elinde olan 5G özellikli telefonlarından ikisi. Mi Mix Alpha 5G konsept telefonu da resmi olarak kullanıldı. Yaklaşan telefonlara gelince, Redmi K30 zaten çift bantlı 5G desteği sunmaktan resmen memnun oldu. Dahası, Xiaomi ayrıca, yaklaşan telefonlarında 5G destekli entegre Snapdragon 7 serisi yonga setlerini kullanmayı planladığını da duyurdu.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro, performans testinde rakiplerinin karşısına çıktı

Parmak izi sensörlü ve Lexar imzalı USB 3.0 flaş bellek

Parmak izi sensörlü ve Lexar imzalı USB 3.0 flaş bellek