Yarışma indir.com Başladı

Yarışma indir.com Başladı

418
0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz senelerde düzenlenerek büyük beğeni toplayan indir.com Mobil Uygulama Yarışması, bu sene yenilikler ile geliyor.

Uygulama ekosistemine destek vermek amacı ile 2014 ve 2015 senelerinden beri düzenlenen indir.com Mobil Uygulama Yarışması, bu sene yenilikler ile geliyor. Söz konusu olan bu yarışma 1 Ocak 2016 tarihinden sonra uygulamaya marketlerde yayınlanan uygulamalar katılabiliyor. Burada geliştiricilerin mobil dünyada yaraıcı girişimlerini hayata geçirmelerini sağlamak ve destek olmak amacı ile düzenlenen yarışmada katılımcılar geliştirdikleri uygulamaları, tanıtma şansına sahip olacak. Bunun ile birlikte finale kalan ve ilk üçe giren uygulamalar ise birbirinden değerli ödüllere sahip olacaklardır.

Söz konusu olan indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016 bu sene yenilikler içinde geliyor. Geçmiş yıllarda ( 2014 – 2015 ) düzenlenen Mobil Uygulama Yarışması, bu sene daha farklı şekilde olacak olan 2 yarışma ve 2 etkinlik ile gerçekleşecek. Geçmiş yıllarda yediden yetmişe bütün uygulama geliştiricileri için düzenlenen bu yarışmaya ek olarak bir de sadece üniversite öğrencilerinin katılabileceği bir yarışma daha olacak. Bu yarışmanın ödül töreni ise finale kalarak birinci olan katılımcının öğrenim gördüğü Üniversite’de yapacak.

 

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK