Apple Store’un 3. Yeri Belli Oldu

Apple Store’un 3. Yeri Belli Oldu

237
0
PAYLAŞ

Dünyanın dev teknoloji firmalarından olan Apple, Türkiye’deki mağazalarını üçe çıkarmaya hazırlanıyor.

Dünyanın dev teknoloji firmalarından olan Apple, Türkiye’de bulunan sayılı mağaza ağını genişletmeyi hedefledi. Sonunda beklenilen üçüncü Apple mağazasının yeri açıklandı. Dünya çapında dev firma olarak adını kazımış olan Apple’ın , Türkiye’de açacak olduğu üçüncü büyük mağazası için eleman arayışına başladığı geçtiğimiz haftalarda gündeme gelmişti. Meydana çıkan yeni sızıntı haberlerde ise, ülkemizde açılacak olan üçüncü Apple Store mağazasının yeri açıklandı.

MacReports sitesi tarafından yapılan habere göre, dev firma Apple, Türkiye’de açacak olduğu üçüncü firmasını, 2016 senesi içerisinde İstanbul’da bulunan Çamlıca’da açılması planlanan Emaar Square AVM’de açacak. Hem kapalı hem de açık alanlardan oluşacak olan bu yeni Alışveriş Merkezi ( AVM ) içerisinde, içlerinde üçüncü Apple Store’un da yer aldığı tam 491 mağaza bulunacak. Bunun dışında Emaar Square, aynı zamanda dünyanın en büyük akvaryumu ve İstanbul Anadolu Yakasının da en büyük sinema salonuna ev sahipliği yapacak.

Apple, Türkiye’deki ilk mağazasını Zorlu Center’da 2014 senesinde açmıştı. İkinci Apple Store haberi Akasya AVM’de 2014 senesinde gelmişti. 2016 senesinde de üçüncü Apple Store’un Emaar Square’de açılması bekleniyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK