in

Beyaz Saray ve Snapchat

Beyaz Saray’dan bir örnek, Snapchat uygulaması için geldi.

Snapchat uygulamasını kullanan kurumsal markalardan sonra sıra resmi kuruluşlara geldi. Bu alanda ilk örneği Beyaz Saray’da görülen bu kullanım bakalım kullanıcılar tarafından ne kadar yankı bulacak? Twitter ve Facebook uygulamalarından yer alan resmi varlıklarından haftalar sonra, Başkanın son ulusa seslenişinden bir zaman evvel, Beyaz Saray, resmi olarak Snapchat hesabını oluşturdu.

Snapchat uygulamasında, WhiteHouse kullanıcı ismi altında eklenebilmektedir. Beyaz Saray, söz konusu olan en yeni kanalını duyuran açıklamada 13 ile 34 yaş aralığında bulunan mobil akıllı telefon kullanıcılarının yüzde altmışının platformu kullandığını, nüfusun bu kısmı ile yepen yeni farklı yollar ile etkileşime geçmeyi umduklarını söyledi. Bu resmi hesaptan gerçekleştirilen ilk gönderi ise beklenilen erişimi kullanıcılara müjdeler nitelikte olmaktadır. Fakat henüz Snapchat’te Obama yer almıyor. Başkan Obama’nın resmi hesap Beyaz Saray Snapchat alanında ne zaman hesabın kontrolünü alacağı henüz bilinmiyor.

Resmi kurumlardan olan Beyaz Saray, Snapchat uygulamasına giriş yaparak ilk adımı attı. Şimdi sıradaki resmi kurumların adımları bu alanda bekleniyor.

Written by Yeliz Gurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ninja Kaplumbağa İçin Sistem Gereksinimi

Kardan Kutup Ayısı Sosyal Medyada