Galaxy A7 Tanıtımı Yapıldı

Galaxy A7 Tanıtımı Yapıldı

258
0
PAYLAŞ

Samsung ürün yelpazesini hayli güçlendirmeye başladı. Artarda yeni modelleri piyasaya sunan firma yeni ürünlerinden biri olan Galaxy A7’nin tanıtımını da yaptı.

Samsung üretiminde %30’luk bir küçülme yapacağını açıklamıştı. Bu sadece akıllı cihazları kapsayan bir karardı çünkü firma değer kaybetmişti. Fakat Samsung’un daha az telefon ama daha fazla model stratejisi belirlediği görülüyor. Firma son zamanlarda birçok yeni ürünü piyasaya sürdü. Galaxy A7  de bunlardan biri. Telefonun tanıtımı da yapıldı.

GALAXY A7 ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Samsung’un A serisindeki en yüksek  özellikteki telefonu Galaxy A7 oldu. Telefon üst segment kategorisinde ve bu düzeyde bir telefon arayanlar için tasarlanmış. Teknik özellikleri arasında 1.6 Ghz işlemcisi ve 3 GB’lık ram’i yer alıyor. Dahili olarak 16 GB hafızaya sahip ancak bu SD kartlarla 128 GB’a kadar yükseliyor.  Telefon 5.5 inç boyutunda ve Full HD çözünürlükte Amoled ekrana sahip. Ayrıca parmak izi okuyucu gibi yeni  olan özellikler de telefonda bulunuyor. Kamerası ise 13 MP değerinde olacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK