in

Google Pixel 2, Pixel 2 XL Rs ile Başlayan Peşinat İle Kullanılabilir. 10,599 Airtel Rs ile. 2.799 Faturalı Plan

Google Pixel 2, Pixel 2 XL Available With Down Payment Starting at Rs. 10,599 With Airtel Rs. 2,799 Postpaid Plan

Airtel, Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL'i çevrimiçi mağazasından satacağını açıkladı. Telefonlar çeşitli kanallarda mevcut olsa da, Airtel iki akıllı telefonu, birlikte verilen aylık planların yanı sıra peşinat seçenekleriyle birlikte çevrimiçi mağazasında tanıttı. Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL, Kasım 2017’de Hindistan’da piyasaya sürüldü. O zamandan beri, Google’ın geçerli amiral gemisi telefonlarında çok sayıda fiyat indirimi ve geri ödeme teklifi gördük. Şimdi, Airtel müşterilerine Rs'den başlayarak peşinat seçenekleri ile Pixel 2 ve Pixel 2 XL sunuyor. Yeni plan kapsamında 10,599. Peşinatın üstüne, Airtel, müşterilerin ellerini ellerine almak için 18 ay boyunca faturalı planlarına abone olmalarını istiyor.

Airtel'in teklifine göre, Google Pixel 2 (64 GB varyant) çevrimiçi mağazada Rs peşinat olarak sunulmaktadır. 10,599 ve 18 aylık Rs. 2799. Pixel 2 (128GB varyantı), Rs peşinat ile sunulmaktadır. 12,599 ve burada alıcı da 18 aylık Rs taksitine gitmek zorunda. 2799. Unutmayın, aylık taksitler 50GB veri (rollover ile), sınırsız arama (yerel ve STD), ücretsiz ulusal dolaşım, bir yıllık Amazon Prime üyeliği, Airtel Secure ve Airtel TV aboneliği sunan faturalı bir planla geliyor.

Benzer şekilde, Google Pixel 2 XL (64 GB varyant) Airtel çevrimiçi mağazasında Rs tutarında bir ödeme ile kullanılabilir. 15.599 ve 18 aylık Rs. 2799. Ayrıca, Pixel 2 XL (128GB varyant), peşinat olarak Rs ile mevcuttur. 22,599 ve 18 aylık Rs. 2799. Özellikle, Pixel 2 XL'in aylık taksitleri daha önce de belirtildiği gibi faturalı plan ile birlikte gelir.

Airtel ayrıca, Google Pixel 2 serisinin satın alınmasıyla birlikte ücretsiz bir telefon koruma planı sunuyor. Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL'in ayrıca Hindistan'daki çevrimdışı perakende satış mağazalarının yanı sıra Flipkart gibi çevrimiçi mağazalardan da satın alınabileceğini belirtmek gerekir.

Özellikle, Airtel Google Pixel 2 teklifinin hem faturalı hem de ön ödemeli abonelere açık olması, ancak önceden ödenmiş abonelerin "yeni bir Faturalı bağlantı kurmaları veya mevcut Airtel Faturasız bağlantılarını Faturalı ile değiştirmeleri" şartlarını ve koşullarını belirtmeleri gerekecektir.

Airtel Online Store'dan Google Pixel 2 veya Pixel 2 XL satın almak için web sitesine gidin ve akıllı telefonu seçin. Kredi onayları almak için uygun olup olmadığınızı kontrol etmeniz gerekecektir. Ardından peşinatınızı yapmanız gerekecektir ve Airtel ahizeyi bulunduğunuz yere teslim edecektir. Özellikle, etkinleştirildikten sonra, birlikte verilen Airtel faturalı ödeme planı akıllı telefonunuzda otomatik olarak geçerli olacaktır.

Airtel'in çevrimiçi mağazasında şimdi Samsung Galaxy S9, S9 +, Galaxy S8, S8 +, Galaxy Note 8, Apple iPhone X, iPhone 8, 8 Plus ve daha fazlası dahil olmak üzere yaklaşık 20 premium akıllı telefon bulunuyor.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gaming Is a Niche in India Because Game Retail Is Broken

 Oyun Perakende Kırıldığından Oyun Hindistan'da Bir Niş

Sony’den yeni jenerasyon için heyecanlandıran PlayStation 5 gösterimi [Video]