Google Play’den Büyük Yenilik

Google Play’den Büyük Yenilik

246
0
PAYLAŞ

Bilindiği gibi arama motoru devi Google Android platformun uygulama mağazası olan Google Play’e sahip ve bu alanda çeşitli yenilikler yapmaya devam ediyor.

Google Android mobil platformu olan Google Play için yeni hamlelerde bulunmaya devame diyor. Şimdi de tasarım değişikliği yapan Google büyük bir yenilikle karşımıza çıkacak.

İNDİRMEDEN UYGULAMA DENEME

Google Play’de çeşitli uygulamalarda ve oyunlarda reklamlar bulunuyor. Bu reklamlar ise bize diğer uygulama ya da oyunları tanıtmak amaçlı konuluyor. Siz de bu reklamlara tıkladığınız zaman Google Play’e yönlendiriliyorsunuz. Artık Google yeni bir güncellemeyle birlikte uygulama içindeki reklamlara tıklayarak oyunları ve ugulamları deneyebileceksiniz.  Reklamda bulunan uygulamayı bir dakika boyunda deneyebileceksiniz ve indirmeniz gerekmeyeek. Beğendiğiniz takdirde süre bittikten sonra indirmeye başlayabileceksiniz.  Google’ın bu güncellemeyi yakın zamanda Google Play’de hizmete sunması bekleniyor. Uygulamayı indirmeden denemek gerçekten bir çok kişinin hayal ettiğ bir özellikti.  Şimdi gözler diğer uygulama mağazalarına çevrilmiş durumda. Özellikle AppStore’un benzer bir yenilik yapması bekleniyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK