in

HTC Wildfire X Bugün Hindistan'da Satışa Çıkıyor: Fiyat, Satış Teklifleri, Teknik Özellikler

HTC Wildfire X to Go on Sale in India Today: Check Price, Sale Offers, Specifications

HTC Wildfire X bugün Hindistan'da ilk kez satışa sunulacak. Akıllı telefon, HTC markasını lisanslayan InOne Smart Technology tarafından piyasaya sürüldü. Öne çıkan özellikler arasında Android 9 Pie, üçlü arka kamera kurulumu, 6.22 inç HD + IPS ekran, 6 aylık kaza sonucu hasar koruması, 128 GB'a kadar dahili depolama ve bir 'Mybuddy' güvenlik özelliği var. Hindistan'da HTC Wildfire X fiyatı, satış zamanlamaları, teklifler ve teknik özellikler gibi detaylar için okumaya devam edin.

Hindistan'da HTC Wildfire X fiyatı, satış zamanlamaları, satış teklifleri

Hindistan'da HTC Wildfire X fiyatı Rs'de başlıyor. 3GB RAM + 32GB depolama seçeneği için 10.999, 4GB RAM + 128GB depolama modeli ise Rs'de bir fiyat etiketi taşıyor. 13.999. Sınırlı bir süre için, bir Rs var. Ön ödemeli siparişlerde 1000 indirim.

HTC Wildfire X Safir Mavi renk seçeneğiyle satışa sunulacak ve 22 Ağustos Perşembe günü 12:00 (öğlen) IST tarihinden itibaren Flipkart üzerinden satışa sunulacak.

HTC Wildfire X piyasaya sunulan teklifleri, Rs değerinde kupon içerir. Vodafone ve Idea müşterileri için 3.750, 18 ay boyunca günde 500 MB veri ekleniyor. Operatör, Rs değerinde toplam 50 kupon sağlayacak. 75 adet Rs ile yeniden şarj edildikten sonra hazır olacaktır. 255 MyVodafone veya MyIdea uygulamasıyla.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, akıllı telefon HTC tarafından üretilmiyor ya da pazarlanmıyor; bu durum Hindistan pazarındaki faaliyetlerini geçen yılın temmuz ayında geriledi ve bu lansman bunun yerine marka lisanslı InOne Smart Technology'nin ülkedeki ilk HTC marka telefonunu temsil ediyor. Muhtemelen hatırlayacağınız gibi, HTC akıllı telefon tasarım bölümünü bu yılın başlarında tamamlanan bir anlaşma olan Google'a sattı.

HTC Wildfire X bir 3D OPVD ayna cilalı ve arkasındaki Hyper Optical modellerini sergiliyor. Ayrıca, kullanıcıların yüksek sesli bir alarm tetiklemesi, canlı konum bilgisi göndermesi ve çevrenin ses / videosunu gerçek zamanlı olarak kaydetmesi ve iletmesi için kullanıcıların cihazı kabuğundan çıkarmasına izin verdiği iddia edilen Mybuddy özelliği de bulunmaktadır.

Teknik özellikler cephesinde, çift SIM (Nano) HTC Wildfire X, Android 9 Pie ürününü çalıştırıyor ve su damlası stilinde çentik ve yüzde 88,8 ekran / vücut oranına sahip 6.22 inç HD + (720×1520 piksel) HD + IPS ekrana sahip. Telefon, 3 GB ve 4 GB RAM seçenekleriyle birleştirilmiş, sekiz çekirdekli bir SoC tarafından desteklenmektedir.

HTC Wildfire X, 1.25 mikron piksel boyutu, 8 megapiksel ikincil sensör ve 5 megapiksel üçüncül, derinlik sensörlü 12 megapiksel ana sensörden oluşan üçlü arka kameraya sahiptir. Arka kamera 8x hibrit yakınlaştırmayı destekliyor ve çift tonlu bir LED flaşla eşleştirildi.

Özçekimler için, HTC Wildfire X önde, geniş açılı 86 derecelik bir mercekle birlikte 8 megapiksel özçekim kamera sensörünü barındırıyor.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 richest tech billionaires 2014

En zengin 10 teknoloji milyarder 2014

Audi A7 Sportback’ten önemli Türkiye güncellemesi