in

Huawei P20 Pro Güncellemesi, Haziran Ayı Güvenlik Düzeltme Eki: Otomatik Süper Ağır Çekim Video İşlevi Sunuyor

Huawei P20 Pro Update Brings Automatic Super Slow Motion Video Function, June Security Patch: Report

Huawei P20 Pro'nun en son güncellemesinde kamerasına, en yeni Android güvenlik yamasına ve diğer optimizasyonlarına yönelik iyileştirmeler yapıldığı bildiriliyor. Güncellemenin en önemli özelliği, Huawei'nin süper yavaş video özelliği için otomatik işlevsellik eklediğidir. Bu, Samsung Galaxy S9 gibi, Huawei P20 Pro'nun bile artık hareketi algılayabileceği ve süper yavaş çekim modunda kayda otomatik olarak başlayabileceği anlamına geliyor. Daha önce, P20 Pro kullanıcıları manuel olarak kayıt düğmesine basmak zorunda kaldı. Hatırlamak için, Huawei P20 Pro'yu Mart ayında Paris'teki bir etkinlikte yeniden başlatmıştı. Akıllı telefon üçlü kamera kurulumuyla geldi ve 960fps süper ağır çekim video kayıt işlevinin lansmanı sırasında birkaç kez bahsedildi. Göründüğü gibi, bu özellik yaklaşmakta olan bir ürün yazılımı güncellemesinde ince ayarlanıyor.

XDA forum üyelerine göre, Huawei P20 Pro için yapılan en son yazılım güncellemesinde B131 model numarası bulunuyor ve otomatik olarak Galaxy S9 gibi bir video çekimi yapıyor. Instagram kullanıcısı. Yeni firmware, P20 Pro'nun bir şey olup olmadığını otomatik olarak algılamasını ve ardından 32x ağır çekim videosunu kaydetmeye başlamasını sağladığı için oldukça kullanışlı görünüyor. Daha önce, kayıt düğmesine basma zamanlaması anı kaçırmak mümkün olduğu için zordu.

B131 donanım yazılımı ayrıca Huawei P20 Pro'daki kamera uygulamasında birkaç değişiklik içerir. Ekrandaki zum düğmesi aşağıya indirilmiş ve muhtemelen daha erişilebilir bir yapıya sahip. Ayrıca, Portre Modunun son güncellemede geliştirildiği bildirildi, ancak bu sadece bir gözlem olabilir.

Ek olarak, güncelleme Haziran 2018 güvenlik düzeltme ekini de içerir. B131 güncellemesi ayrıca uzun süreli kullanım için güç tüketimini optimize eder, işlemleri kolaylaştırmak için sistem performansını ve kararlılığı artırır ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi için duvar kağıdı ekranını optimize eder. İlginç bir şekilde, görüşmenin diğer ucundaki kişinin sesinin, aramayı yanıtlamak için Google Asistan'ı kullanırken geciktiği bir sorun yaşayan kullanıcılar için, en son güncelleme düzeltmeyle birlikte gelir.

Şu andan itibaren, güncellemeyi test etmenin tek yolu manuel olarak cihazınıza yanıp sönmektir. B131 güncellemesini alan az sayıdaki kişi hiçbiri yayınlamadı. Huawei Kurtarma Güncelleyicisini kullanarak kurdukları bildirildi. Ancak, Huawei'nin yakında havadan güncelleme yapması bekleniyor. Hindistan dahil bölgelerdeki güncellemelerin kullanılabilirliğini onaylamak için Huawei'ye ulaştık ve bu alanı tekrar duyduğumuzda güncelleyeceğiz.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

OnePlus_7_Pro

OnePlus 7 Pro, Samsung Galaxy S10+ ve Huawei P30 Pro hız testinde karşı karşıya [Video]

Blaupunkt Gen Z LED Smart TV Range Gets 43-Inch and 49-Inch Variants, Available on Flipkart

 Blaupunkt Gen Z LED Smart TV Serisi, 43 inçlik ve 49 inçlik Çeşitleri, Flipkart'ta Mevcuttur