Microsoft Edge ve WhatsApp Uyumu

Microsoft Edge ve WhatsApp Uyumu

264
0
PAYLAŞ

Geçmiş dönemlerde, Firefox, Safari, Chrome ve Opera tarafından desteklenen WhatsApp, şimdi de Microsoft Edge tarayıcısı ile uyumlu.

Mobil dünyasında en çok indirilen, en fazla kullanılan ve en pahalı uygulamalarından bir tanesi olan WhatsApp, geçmiş senelerde ocak ayından bu güne geçen sürede masa üstünde de kullanılabilmektedir. WhatsApp Web, içerisinde bulunduğu mobil sürümde olduğu iOs, Android, BlackBerry, Windows Phone ve Nokia S60 cihazlara destek sunmaktadır.

Söz konusu olan WhatsApp Web, hizmeti ilk olarak yalnızca Chrome tarayıcısı tarafından desteklenmiştir. Bu destek daha sonra Opera, FireFox ve Safari tarayıcılarına getirilerek WhatsApp web’in hizmet alanını genişletmiştir. WhatsApp web desteği, sonuncu olarak Microsoft’u Windows 10 ile birlikte kullanıma sunmuş olduğu Microsoft Edge tarayıcısına geldi. Bu alanda söz konusu olan gelişme ilk olarak Reddik kullanıcıları tarafından fark edilmiştir. İlerleyen süreçlerde WhatsApp kullanıcıları masa üstünde Microsoft Edge tarayıcısını da kullanabilecek.

Sürekli yenilenen teknoloji içerisinde kullanıcıları yakından ilgilendiren gelişmeler, herkes tarafından merak ve beğeni içerisinde takip edilmeye devam ediyor.

 

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK