Microsoft’tan Yeni Windows 10 Mobile Güncellemesi

Microsoft’tan Yeni Windows 10 Mobile Güncellemesi

226
0
PAYLAŞ

Microsoft geçtiğimiz gün Windows 10 Mobile kullanıcıları için, Windows İnsider programına katılan kullanıcılardan gelen bildirimler üzerine yeni bir güncelleme yayınladı. Toplu bir iyileştirme güncellemesi olarak yayınlanan güncellemeyi indirebilirsiniz.

WİNDOWS İNSİDER’A YENİ MODELLER EKLENDİ

Microsoft Windows 10 mobili geliştirmek ve yaygınlaştırmak için elinden gelen her şeyi yapıyor. İşletim sisteminin mobil verisyonunun da yayınlanmasının ardından tüm dikkatini bu alana yönelten firma Windows İnsider programına katılan kullanıcılardan gelen bildirimler ışığında toplu olarak iyileştirme maksadı taşıyan bir güncelleme yayınladı.

Windows İnsider programına katılan cihazlara da yenileri eklendi bunlar arasında LG Lancet, Microsoft Lumia 550, Microsoft Lumia 950, Microsoft Lumia 950XL modelleri yer alıyor. Ayrıca güncelelmeyle birlikte Windows Phone 8.1 uygulamaları sorunsuz çalışmaya başlayacak ve Microsoft Edge’de adres yazma sorunu giderilecek. Veri profilleri de iyileştirilerek veri alma gönderme problemeleri ortadan kaldırıldı. Bunun yanı sıra kullanıcıların bildirimleri üzerine Bluetooth sorunları da güncellemeyle birlikte ortadan kalkacak. Güncellemeyi Windows mağazasından indirebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK