in

Motorola Razr Katlanabilir Telefon Fiyatı, Avrupa'da Aralık Ayı Kadar Başlamak Üzere Sövülmüş

Motorola Razr Foldable Phone Price Tipped, Rumoured to Launch in Europe as Early as December

Motorola Razr katlanabilir akıllı telefonunun bu yılın Aralık ayı başlarında piyasaya sürüleceği söyleniyor. Telefonun ABD’de ilk olarak Avrupa’dan sonra çıkması bekleniyor. Bu yılın başlarında, bir Motorola VP Razr 2019 modeli olarak kabul edilen bir katlanabilir telefonu başlatma planlarını doğruladı. Yeni el cihazı, Razr fanlarına nostaljik bir his vermek için iki kez katlanan esnek bir ekrana sahip olabilir. Dünya Fikri Mülkiyet Teşkilatı (WIPO) ile yapılan bir patent başvurusu, resmi piyasaya sürülmeden önce katlanabilir telefonun Lenovo'ya ait şirket tarafından tasarlanmasını önerdi.

Hollandalı web sitesi LetsGoDigital, gelişime aşina bir kişiyi belirterek, katlanabilir form faktöründeki Motorola Razr'ın Aralık 2019'da veya Ocak 2020'de Avrupa'da yaklaşık 1.500 EUR (yaklaşık olarak 1.19.000) fiyat etiketi ile piyasaya sürüleceğini bildirdi.

Motorola Razr 2019'un son tasarımının, Yanko Design'dan Sarang Sheth tarafından oluşturulan konsept renderlerde gördüğümüze uygun olduğu söyleniyor. Render, önceki Razr telefonlarına benzer bir yapı ve öndeki ikinci bir ekranın varlığını önerdi.

Global Ürünün Motorola Başkan Yardımcısı Dan Dery, Şubat ayındaki bir medya röportajında ​​katlanabilir bir telefon inşa etme planlarını doğruladı. Ancak, telefonun Razr markası altında piyasaya sürülüp çıkmayacağını açıklamadı.

Dery röportajında ​​"Uzun zaman önce katlanabilirler üzerinde çalışmaya başladık." Dedi. "Ve çok fazla yineleme yapıyoruz."

WIPO sitesindeki bir liste, ikonik Motorola Razr menteşe ve çenesini içeriyor gibi görünen katlanabilir telefon tasarımını öneren Ocak ayında tespit edildi.

Dery'deki röportajında ​​Dery, Motorola'nın katlanabilir telefonlarını kurarken Samsung ve Huawei'nin kabul ettiklerinden farklı bir yaklaşım alacağını ve iki kez katlanan ve çift menteşe tasarımlı tek bir esnek ekran koyduğunu vurguladı.

Mayıs ayında rivayet edilen Motorola Razr 2019’un, XT2000-1 model numarasıyla Bluetooth SIG sertifikası aldığı bildirildi. Akıllı telefonun tasarım ve perakende kutusu da Nisan ayında paketlenmiş kulaklıklara ve USB Tip-C'den 3,5 mm'ye kadar adaptöre ima etti.

Motorola Razr 2019'un 6GB RAM ve 128GB dahili depolama alanıyla eşleştirilen Qualcomm Snapdragon 710 SoC ile geldiği söyleniyor. Ayrıca, cihaz, 600×800 piksel çözünürlükteki ikincil ekranın yanında 6.2 inçlik (876×2142 piksel) katlama ekrana sahip olacak şekilde eğilir.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Huawei EMUI 10 arayüzünü karşınıza getiren video [İzle]

Realme XT Pro May Just Have Been Leaked, Tipped to Sport Snapdragon 730G SoC and Quad Rear Cameras

 Realme XT Pro Sadece Sızan Olabilir, Spor Snapdragon 730G SoC ve Dört Arka Kameraya Uçtu