in

Resmi Web Sitesinde Bulunan Nokia X6 Global Variant Lansman Ortaya Çıkıyor

Nokia X6 Global Variant Spotted on Official Website, Launch Appears Imminent

Nokia X6, Mayıs ayında Çin'de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri ülkede 1.299 CNY'den başlayan fiyatlarla (yaklaşık Rs. 13.800) satışa sunuldu. Geçen ay piyasaya sürüldüğünden bu yana, küresel değişkeninin gelişi düzenli olarak söylentiye tabi tutuldu ve şirket bir ankette böyle bir sürümün popülaritesini de değerlendirdi. Şimdi, akıllı telefon şirketin global web sitesinde görüldü ve Çin dışında yapılacak yakın bir lansmana daha fazla ağırlık verdi.

Nokia X6 teknik özellikleri

Web sitesinde Nokia X6 cep telefonunun kısa bir süre içinde 'Şimdi Alışveriş Yap' butonu ile kısa bir süre için bir lansman yapıldığını belirten bir liste yer aldı. Giriş hızlı bir şekilde kaldırıldı, ancak Nokia Latest web sitesinin önbelleğe alınmış bir sürümünü keşfetmeyi başardı ve burada görebilirsiniz. Bu, cihazın yakında uluslararası pazarlara ulaşacağı anlamına geliyor. Hindistan'da sunulacak olsun veya olmasın, görülmeye devam ediyor. Küresel lansman için yorum yapmak üzere şirkete ulaştık ve geri döndüğümüzde bu alanı güncelleyeceğiz.

Nokia X6'da çentikli ekran, arkada dikey çift kamera kurulumu ve parmak izi sensörü var. Akıllı telefonun fiyatı 4GB RAM / 32GB depolama değişkeni için 1.299 CNY (yaklaşık 13.800 RR) ile başlarken, 4GB RAM / 64GB depolama değişkeni 1.499 CNY (yaklaşık 16.000 Rs) ve 6GB RAM / 64GB depolama değişkeninde CNY 1,699 (yaklaşık R, 18,100).

İkili SIM (Nano) Nokia X6, Android 8.1 Oreo'yu çalıştırır ve 2.5D Corning Gorilla Glass 3 korumalı 5.8 inç full-HD + (1080×2280 piksel) ekrana sahiptir. 6 GB RAM'e bağlı bir sekiz çekirdekli Snapdragon 636 SoC ile güçlendirilmiş ve birincil 16 megapiksel RGB sensörüne ve f / 2.0 diyafram özelliğine sahip ikincil 5 megapiksel monokrom sensöre sahip çift arka kamera kurulumuna sahip . Ön tarafta, el cihazında f / 2.0 diyafram açıklığına sahip 16 megapiksel kamera sensörü bulunuyor. Her iki kamera sensörü önceden yüklenmiş AI özellikleriyle çalışır ve HDR desteği ile birlikte gelir. Ayrıca, akıllı telefon microSD kart (256 GB'a kadar) ile genişletilebilen ve 3060mAh batarya içeren 64 GB'a kadar yerleşik depolamaya sahiptir.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Realme XT India Launch: Price in India, Specifications, and Everything Else We Know So Far

 Realme XT India Lansmanı: Hindistan'da Fiyat, Spesifikasyonlar ve Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey

Android iptali sonrası Huawei kullanıcılarını neler bekliyor?