in

Samsung Galaxy A10, Moto E6, LG X2 2019 Android Enterprise Sitesinde Sızan Render ve Teknik Özellikler

Samsung Galaxy A10s, Moto E6, LG X2 2019 Renders and Specifications Leaked on Android Enterprise Site

Son birkaç gün içinde yaklaşan akıllı telefonlar hakkında birçok sızıntı yaptık. Bunların çoğu Samsung ve Motorola gibi firmalardan giriş seviyesi cihazlardır. Resmi Android Kurumsal web sitesinde mevcut olan bilgiler sayesinde Samsung Galaxy A10, Motorola Moto E6 ve LG X2 (2019) gibi yaklaşan telefonlar hakkında daha fazla bilgiye sahibiz. Bu web sitesi daha önce bildirilen sızıntı ve söylentilerin bazılarını doğrulayan yukarıda belirtilen cihazların temel özelliklerini listeler. Ayrıca tüm akıllı telefonların işleyicileri de bulunuyor.

Samsung Galaxy A10s geçmişte birkaç kez sızdı ve 4.000mAh batarya, MediaTek P22 SoC ve 13 megapiksel birincil sensör ve 2 megapiksel derinlik sensöründen oluşan çift kamera kurulumunda ipucu verdi. Ayrıca waterdrop çentik içinde bulunan 8 megapiksel özçekim kamera bulunuyor. Android Enterprise listesi, bu akıllı telefonun varlığını, 2GB RAM, 32GB dahili depolama alanına sahip olduğunu ortaya koyuyor. Listeler ayrıca arkaya monte edilmiş bir parmak izi tarayıcı olduğunu ve Android 9 Pie'i çalıştıracağını onaylar. Buna dayanarak, Galaxy A10'ların Android Pie üzerine One UI çalıştıracağını varsaymak güvenlidir.

Geçmişte sızdırılmış olan Motorola Moto E6 da Android Kurumsal web sitesinde listelenmiştir. Moto E6 önceki sızıntıları gideren 5.5 inçlik bir HD + ekrana sahip olacak. 2GB RAM ve 16GB ve 32GB dahili depolamaya sahip iki depolama çeşidi vardır. Moto E6 Android 9 Pie'i çalıştıracak, ancak parmak izi tarayıcıdan yoksun. Önceki sızıntılardan, Qualcomm Snapdragon 430 SoC tarafından destekleneceğini ve 13 megapiksel kamera ve 5 megapiksel selfie kamera olduğunu biliyoruz.

LG X2 (2019) daha önce sızdırılmış olmamasına rağmen Android Enterprise web sitesinde bir listeye sahipti. Liste, X2'nin (2019) kalın çerçeveli 5.5 inç HD + ekrana sahip olduğunu gösteriyor. Akıllı telefon 2GB RAM ve 32GB saklama alanına sahip. NFC desteği var ancak parmak izi tarayıcısı yok. LG X2'nin (2018) halefi olacak ve Android Pie'yi çalıştıracak.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Twitter Vows to Tackle Online Racist Abuse of Players in Britain

 Twitter, İngiltere'deki Oyuncuların Çevrimiçi Irkçı Kötüye Kullanımıyla Mücadele Etti

DJI AirSense

DJI drone’lar için uçak algılama sistemi: AirSense [Video]