in

Samsung Galaxy Note 10, Galaxy S10 Serisinden Daha Düşük Işık Fotoğrafçılığı Becerilerine Sahip Olabilir, Marka İpuçları

Samsung Galaxy Note 10 May Have Better Low-Light Photography Skills Than Galaxy S10 Series, Trademark Tips

Samsung Galaxy Note 10 serisi, Galaxy S10 serisinden daha iyi düşük ışıkta fotoğraflar çekebilir. Avrupa patent sitesi EUIPO'da (Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi) iki yeni Samsung ticari markası tespit edildi ve bu ticari markalar AI ISO ve Smart ISO olarak adlandırıldı. Bu, Samsung'un Galaxy Note 10'u başlattığında kameradaki bu yeni ISO ile ilgili özellikleri sunabileceğini gösteriyor. Bu özellikler Samsung Galaxy S10 serisinde yoktu; özellikleri ve daha iyi düşük ışıkta fotoğraflar çekmek için donatılmış olabilir.

EUIPO, AI ISO ve Smart ISO adı altında iki marka listesine sahiptir. Fotoğraf dilindeki ISO terimi, farklı yıldırım koşullarında görüntü sensörünün hassaslığı anlamına gelir. Ticari marka adlarına bakıldığında, bu özelliklerin, daha iyi bir sonuç elde etmek için ISO'nun otomatik olarak değiştirilebileceği bir yol getirebileceğini öne sürüyor. Bu, iki özellik Samsung Galaxy Note 10'a entegre edilirse, düşük ışıkta daha iyi fotoğraf çekimi ile sonuçlanabilir.

Ticari markaların 7 Ağustos'taki Samsung Galaxy Note 10 lansman etkinliğine bu kadar yakın olduğu göz önüne alındığında, Galaxy Note 10'un Galaxy S10 ailesinden daha iyi bir kameraya sahip olacağını tahmin edemiyoruz. Bu iki ticari marka ilk önce LetsGoDigital tarafından tespit edildi.

Kamera hakkında konuşan Galaxy Note 10 serisi, değişken diyafram açıklığı için tasarlanmıştır. En iyi pozlama ile fotoğraf üretmek için f / 1.5, f / 1.8 ve f / 2.4 diyafram değerleri arasında geçiş yapacak 12 megapiksel bir birincil kameraya sahip olacak. Ek olarak 16 megapiksel ultra geniş açılı lens ve 12 megapiksel telefoto objektif olacak. Galaxy Note 10+ ile Galaxy Note 10'un kamera donanımı arasındaki tek fark, eski olanın ilave bir ToF sensörüne sahip olması.

Galaxy Note 10 serisi ile ilgili hemen hemen her şey sızdırılmış ve hayal gücüne çok az kalmıştır. Samsung Galaxy Note 10 ve Samsung Galaxy Note 10+ modelinin aynı zamanda jest desteği de sunan S Pen ile gelmesi bekleniyor. Belirtildiği gibi, telefon 7 Ağustos'ta piyasaya sürülecek ve fiyatlandırma ve uygunluk bilgileri de resmi hale getirilecek.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DJI AirSense

DJI drone’lar için uçak algılama sistemi: AirSense [Video]

Huawei P20 Lite 2019

Tüm renk seçenekleriyle karşınızda Huawei P20 Lite 2019