in

Samsung Galaxy S10 Konsept Görüntü İpuçları Çerçeve Az Ekran

Samsung Galaxy S10 Concept Image Tips Bezel-Less Display

Samsung, gelecek yıl Galaxy S Serisinin on yılını kutlayacak ve tüm teknoloji dünyası Samsung Galaxy S10 ile büyük bir şey bekliyor. Apple'ın iPhone X'i piyasaya sürmesi gibi, Samsung'un da gelecek yıl Galaxy S Serisi lansmanıyla büyük bir açıklama yapması bekleniyor. Galaxy S10'da bazı devrimci özellikler bekliyoruz ve yeni bir konsept sızıntısı, Galaxy S10'un tamamen çerçevesiz çalışabileceğini gösteriyor. S10 konsepti hiçbir yerde hiçbir çene önermez, aynı zamanda çentik de yoktur ve kenarlardaki kavisli kenarlar onu oldukça sersemletici gösterir.

Kendimizi geçmeden önce, bunun Galaxy S10 olup olmadığından emin olmadığımızı açıkça belirtelim. Bu resim paylaşılan "Uçucu Buz Evren" başlıklı "Bu, ötesinde bir tasarım olabilir." Açıkça S10 olduğunu söylemese de, birçok kişi Galaxy S10 kod adına (Ötesinde) atıfta bulunduğunu düşünüyor. Ayrıca, Galaxy S10 piyasaya sunulmaktan çok uzak ve bu yıl başlatılan Galaxy Note 9'daki sızıntılar şu anda odakta. Şirketin S10 üzerinde, etrafta dolaşan konseptlere sahip olması için yeterince çalışma yapması muhtemel değildir. Ayrıca, bazı belirgin fotoğraf alışverişleri cihazın alt kenarında görülebilir.

Hatta bahsettiğim tipster OnLeaks bile düşünce Kaçak meşru değildi, bize daha fazla şüphe verdi. Her durumda, bu Galaxy S10 olsun ya da olmasın, Samsung'un konseptin oldukça çekici göründüğü gibi tasarımı biraz benzeyeceğini umuyoruz.

Samsung Galaxy S10 cep telefonunun CES 2019'dan önce herhangi bir zamanda piyasaya çıkması beklenmiyor. Ekranda parmak izi sensörü, ekran altı hoparlör teknolojisi ve üçlü kamera kurulumu olması bekleniyor.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

I Hate FIFA and I Can

FIFA'dan nefret ediyorum ve oynamayı bırakamıyorum

Samsung’a yönelik büyük merak uyandıran açıklama