in

Sony Xperia XZ3 18: 9 Ekranlı, Snapdragon 845 SoC, GFXBench'te Görüldü

Sony Xperia XZ3 With 18:9 Display, Snapdragon 845 SoC Spotted on GFXBench

Akıllı telefonun teknik özelliklerinin ve özelliklerinin çevrimiçi olarak sızdırılmasından sadece birkaç gün sonra, Sony Xperia XZ3, GFXBench sertifika portalında tespit edildi. Yeterince ilginç olan, bu yaklaşmakta olan Sony akıllı telefonun Android 9.0 (Android P) kullanacağını, bunun da telefonun yalnızca Google tarafından halka açıklanmasının ardından piyasaya sürüleceği anlamına geliyor. Akıllı telefon şu an için Android P'nin beta sürümünü kullanıyor olabilir, ancak lansman sırasında Android Oreo'ya ulaşabilir. Bunun dışında, Xperia XZ3, 1440×2880 piksel çözünürlükte ve 18: 9 en boy oranında bir QHD + ekranı kullanan Japon telefon üreticisinin ilk akıllı telefonu olacak şekilde ayarlandı. GFXBench listesinin başka hangi özellikleri gösterdiğine bir göz atalım.

SumahoInfo, yaklaşmakta olan amiral gemisi için GFXBench listesinin bir ekran görüntüsünü XperiaBlog hakkındaki bir yorumdan edinmiş görünüyor, bu yüzden tamamen orijinal görünmüyor. Model numarası SM H8416 olan liste, Xperia XZ2 ardılının, 18: 9 en boy oranı ve 5 parmak hareketi desteği ile 5.9 inç full-HD + (1440×2880 piksel) içerdiğini gösteriyor. Çekirdeğinde, akıllı telefon 2.7GHz hızında bir sekiz çekirdekli Qualcomm SoC alacak. Listede Adreno 630 GPU ile, telefonun Snapdragon 845 SoC alacağı neredeyse kesin. Bunun dışında 6GB RAM ve 128GB dahili depolamaya sahiptir.

Önceki söylentiler, Xperia XZ3'ün arka panelinde çift kamera kurulumunun olduğunu iddia etse de, GFXBench listesi, telefonun otomatik odaklama, yüz tanıma, LED flaş ve 4K video kaydıyla tek bir birincil arka 19 megapiksel sensöre sahip olacağını gösteriyor. Ön tarafta 13 megapiksellik bir selfie kamerası olması bekleniyor.

Bununla birlikte, önceki sızıntısında, özelliklerin bazıları son tespit işleminden farklıdır. Önceki rapor, akıllı telefonun 5,7 inç full-HD + (1080×2160 piksel) ekrana ve f / 1,6 açıklığa sahip ikinci bir arka kamera 12 megapiksel sensöre sahip olacağını gösteriyor. Fiyatlandırma ve bulunabilirlik hakkındaki ayrıntılar henüz açıklanmadı, Sony tarafından hiçbir şey onaylanmadı. Eğer gerçekten Android P ile teslim edilmişse, bu yıl Ağustos / Eylül aylarında telefonun IFA 2018'de piyasaya sürülmesini bekleyebiliriz.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

High-End Gaming Laptops Are Fun, but I Wouldn

High-End Oyun Dizüstü Bilgisayarları Eğlencelidir, ancak Birini Satın Almanızı Tavsiye Etmem

Huawei P30 Lite “resmi garantili” Türkiye fiyatı belli oldu