Sosyal Medyada Ekmek Konusu

Sosyal Medyada Ekmek Konusu

255
0
PAYLAŞ

TRT Haber’e ait olan kurumsal Twitter hesabından, ekmeğe zam yapılacağı ifadeleri söylenince, sosyal medya birbirine girdi.

TRT Haber’e ait olan kurumsal Twitter hesabı üzerinden, ekmeğe zam yapılacağı şeklinde ifadelere yer verildi. Bu olay üzerine sosyal medya çalkalandı. TRT Haber’e ait olan kurumsal Twitter hesabından atılan Tweet’e göre, ekmek artık zamlanacak. Fakat bu durumu öğrenen vatandaşlar, bu durumdan hiç hoşnut kalmadı. Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkan Halil İbrahim Balcı’nın açıklamalarından edindiği bilgiyi, Twitter kurumsal hesabı üzerinden aynen yayımlayınca, sosyal medya üzerinde yeni bir akım başladı.

Söz konusu olan Tweet içerisinde, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkan Halil İbrahim Balcı’nın ekmek zamları ile yapmış olduğu ifadeler yer aldı. Bu açıklamada, ekmeğe zam yapılmadığı fakat bu doğrultuda fiyatların arttığı açıklamalarını yapan Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkan Halil İbrahim Balcı’nın sözleri ilginç bulundu. Bu trajikomik laf sonrasında sosyal medya birbirine girdi. TRT Haber bu olay sonrasında haberi hemen sildi. Oldukça uzun süre sanal alem olan Twitter’ın en çok konuşulanlar listesinin ilk sıralarında yer almayı başaran bu yazı, esprili yorumlar ile desteklendi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK