Twitter’dan Tam Ekran Güncellemesi

Twitter’dan Tam Ekran Güncellemesi

297
0
PAYLAŞ

Sosyal medya devlerinden Twitter yeni bir güncelleme yapacak. Gelecek olan güncellemeyle birlikte Twitter tam erkan görüntülenecek.

Twiter mobil uygulama alanında daha kolay bir kullanım sunmak için yenilikler yapmaya devam ediyor. Yeni gelen güncellemeyle birlikte ugulamadan çıkmadan direkt olarak yeni bir ekran açmaya gerek kalmadan Gifleri ve videoları tam ekran olarak izlemeniz mümkün olacak.

ANDROİD İÇİN DE GELECEK

Daha öneden bilindiği gibi twitter’da bir video izlemek biraz meşakkatliydi. Video izlerken tam erkana basığımız zaman yeni bir pencereyle karşılaşıyorduk. Ekranda video oynatılırken diğer bir görüntü olarak da bağlantıyı görüyorduk. Firma getireceği yeni güncellemeyle kullanıcılarına daha kolay video izleme imkanı sunacak. Bundan sonra Twitter kullanmak da daha keyifli hale gelecek. Şu an için İos 8 ve üstü için gelen güncelleme yakında Android için de gelecek. Eğer şu an İos 8 ve üstü bir İphone’a sahipseniz güncellemeyi hemen yapabilirsiniz. Eğer telefonunuz güncellemeyi otomatik olarak yapmadıysa Apple Store ile güncellemeyi indirebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK